• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«СтворенняАрт-центру«Територія творчості»(заміна глядацьких крісел та покриття підлоги актової зали) Реалізований

Доданий
13.10.2017
Номер
101
Освіта

ЦДЮТ «Ріднокрай» є осередком проведення культурно-масової виховної роботи для школярів району. Організаційно-масова виховна робота закладу щомісяця охоплює більше 700 учнів загальноосвітніх закладів району. Актова зала в якій проходить більшість заходів поступово набуває сучасного вигляду, але крісла та підлога залишаються в неналежному стані.

Автор проєкту
Катерина
«Товариство інвалідів "Надєжда" Інгулецького району»
Катерина Стахова
Бюджет
398 438 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький
Адреса
Недєліна вулиця, Ингулецкий район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Старі глядацькі крісла та підлога актової зали ЦДЮТ «Ріднокрай» майже вичерпали свій ресурс, їх заміна приведе до збільшення кількості вихованців закладу, кількості глядачів під час концертів чи вистав, підвищення іміджу закладу серед населення.

Мета проекту

забезпечення комфортними сучасними умовами вихованців закладу, батьків, школярів, педагогів району, якісними освітніми послугами в Арт-центрі «Територія творчості» ЦДЮТ «Ріднокрай» шляхом заміни старих глядацьких крісел на нові та покриття підлоги лінолеумом.

Очікувані результати

- забезпечення заміни старих крісел та покриття підлоги на нову з метою подальшого, багаторічного, раціонального використання в межах закладу. - збільшення глядацьких місць до паспортної потужності зали.- підвищення рівня довіри до влади, що дозволить реалізувати інші необхідні проекти. - зміцнення іміджу місцевої влади, набуття позитивного досвіду. - розвиток і покращення місць проведення дозвілля для учнівської та студентської молоді в Інгульці, як одному з віддалених районів міста.

План заходів з реалізації проекту

- Демонтаж та встановлення нових глядацьких крісел, підготовка підлоги до покриття лінолеумом актової зали ЦДЮТ "Ріднокрай" - Придбання крісел та лінолеуму для покриття підлоги актової зали ЦДЮТ "Ріднокрай"