• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Придбання та встановлення елементів благоустрою на б. М-Василевського впродовж сквера Співдружност Відхилений остаточно

Доданий
13.10.2017
Номер
100
Благоустрій

Актуальність благоустрою території бульвару виникла давно, адже на бульварі досі не має впорядкованих загально бульварних місць відпочинку для тисяч його мешканців - спортивних майданчиків, дитячих лабіринтів, оригінальних елементів - штучних водойм з містком, ажурних арок з елементами ковки, чаш з квітами, які б додали комфорту, були прикрасою та цікавою родзинкою особливої вулиці – бульвару.

Автор проекту
Лариса
Лариса Денісова
Бюджет
400 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Покровський
Адреса
Маршала Василевського бульвар, Покровський район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Головна проблема, на розв'язання якої спрямовано цей проект, це відсутність благоустрою території бульвару - не має облаштованих спортивних майданчиків, де б могли люди покращувати своє здоров'я; для тисяч діточок, мешканців мікрорайону, вкрай потрібні дитячі ігрові майданчики для їх розвитку; лавочки для відпочинку; урни для сміття та красиві елементи благоустрою, завдяки яким життя мешканців стало б комфортним, а наш бульвар відрізнявся б від інших вулиць та став окрасою нашого рідного міста. Відсутність благоустрою території веде до погіршення криміногенної обстановки на бульварі, поганого настою мешканців, неможливості підтримувати своє здоровˈя та гарний емоційний стан, всебічно розвиватися, веде до засмічування території та занепаду місцевості. А з впорядкуванням території поруч (пустиря та посадки по вул. Співдружності у 2015 році) вся злочинність перемістилася у посадку та на занедбані місця бульвара М-Василевського. Ці місця використовується непорядними людьми як смітники, в них збираються люди з сумнівними виглядами та поведінкою. Бульвар з часом має все менш привабливий вигляд, який не придає мешканцям позитивного настрою. Поруч розташовано багато дитячих закладів: Д/с № 270 та Д/с № 263, КНВК № 35 ліцей «Імпульс» та ЗОШ № 41, Школа мистецтв № 1, Компˈютерна школа, «Інтерклас», куди через бульвар крокують дітки, молодь та дорослі, і на яких може у дорозі в невпорядкованих місцях чекати небезпека.

Мета проекту

Мета проекту – благоустрій бульвару для покращення криміногенної обстановки, отримання можливості мешканцями бульвару комплексно та з користю для здоров'я відпочивати шляхом придбання та встановлення впродовж скверу Співдружності елементів благоустрою: спортивних елементів для занять мешканців спортом та підтримання життевого тонусу; цікавого лабіринта із елементів дитячого майданчика для всебічного розвитку діток різного віку; лавочок; оригінальних елементів благоустрою: білого ажурного містка, штучної водойми, двох білих ажурних арок з квітами в чашах на початку алей, які йдуть від сквера Співдружності, урн для сміття. Також метою проекту є покращення естетичного виду бульвару та створення комфортних умов мешканцям для проживання та відпочинку на рідній вулиці - бульвару М-Василевського.

Очікувані результати

Реалізація проекту по придбанню та встановленню елементів благоустрою по б-ру М-Василевського впродовж скверу Співдружності матиме довготривалі результати та буде функціонувати після закінчення фінансування в рамках конкурсу, а саме: - дасть змогу мешканцям бульвару пишатися красотою місця свого мешкання; - з появою елементів благоустрою стане безпечніше ходити по бульвару, а значить покращиться криміногенна обстановка; - поява спортивних елементів дасть змогу тисячам мешканців бульвару комплексно зайнятись фізкультурою та спортом, покращуючи своє здоров'я та спортивні досягнення; - цікаві елементи дитячого майданчика для діточок різного віку придадуть їм радості, гарного настрою, позитивних емоцій, дадуть можливість всебічно розвиватися та набиратись сил на свіжому повітрі; - встановлені лавочки дадуть змогу людям, прогулюючись, відпочити, дихаючи свіжим повітрям; - білі ажурні ковані елементи благоустрою: місток та арки – стануть прикрасою бульвару, району, міста; покращать естетичний вигляд місцевості, придадуть легкості бульвару та гарного настрою людям; - штучна водойма придасть зеленому куточку вишуканості; - наявність урн та висаджені, при необхідності, мешканцями дерева і квіти покращить зовнішній вигляд території та знімуть навантаження на навколишнє середовище; - благоустрій бульвару буде логічним продовженням благоустрою скверу Співдружності, за який ми дуже вдячні владі міста; - наявність місць відпочинку приверне на бульвар відпочиваючих, це місце стане людним і безпечним; - люди зможуть покращити своє здоровˈя, отримають гарний настрій, позитивні емоції, задоволення від можливості відпочити та ходити по безпечній та впорядкованій території.

План заходів з реалізації проекту

Для реалізації проекту потрібно виконати такі заходи: 1. Підготувати картинки бажаних елементів благоустрою бульвару. 2. Продумати де краще розмістити бажані елементи благоустрою бульвару та зазначити їх можливе розташування на місцевості з урахуванням розташування підземних комунікацій та їх санітарних зон.. 3. Скласти загальний бюджет проекту, який складається з кошторису робіт, які необхідно виконати для реалізації проекту, вказуючи заходи, статті витрат, вартість одиниці найменування або робіт за одиницю найменування, їх кількість та сума усіх у гривнях; джерела фінансування. 4. Виконати підготовчі роботи, при необхідності, для встановлення спортивних елементів та лабіринта дитячого куточка, лавочок, арок, містка та водойми: спланувати місцевість, розчищаючи, при необхідності, від кущирів чи сміття; де потрібно - утрамбувати грунт, а під встановлення елементів благоустрою вирити достатні поглиблення для їх закріплення у землі. 5. Закупити елементи благоустрою, встановити їх та надійно закріпити. 6. Закупити пісок та щебень, доставити його на місце, висипати та спланувати сипуче покриття по місцю. 7. Силами мешканців, де потрібно, висадити квіти. Благоустрій бульвару дасть змогу усім його мешканцям та гостям у повній мірі повноцінно відпочивати на великій території, користуючись різними елементами благоустрою та пишатись красою свого міста.

Фотографії