• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Соціально-психологічний супровід дітей, молоді та жінок, з ВІЛ/СНІД «Турбота» Неможливо реалізувати

Доданий
19.08.2017
Номер
7
Охорона здоров'я

Поширеність ВІЛ-інфекції серед населення міста є однією із найбільших серед промислових міст України та майже у 2 рази та 4 рази перевищує показники Дніпропетровської області та України в цілому. Забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей, молоді та жінок (вагітних та породіль), яких торкнулась епідемія ВІЛ/СНІД дуже актуальне питання, яке потребує особливої уваги.

Автор проєкту
БО "Благодійне товариство "Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД м. Кривий Ріг"
БО "Благодійне товариство "Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД м. Кривий Ріг"
Бюджет
200 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Мета проекту

Основною проблемою, на розв’язання якої спрямовано проект, є 100% прихильність дітей та підлітків до АРВ-терапії, що є запорукою якісного життя, та профілактикою розповсюдження епідемії ВІЛ/СНІД. Ефективна соціалізація ВІЛ-позитивних дітей в суспільство, подолання само стигматизації, напрацювання навичок безпечної поведінки, лідерських якостей та бажання особистісного розвитку.

Очікувані результати

Результати реалізації: - батьки маленьких ВІЛ-позитивних дітей налаштовані на своєчасне проходження діагностичних досліджень та не ухиляються від диспансеризації; - діти, яким відкрито ВІЛ-статус, приймають свій статус, мають почуття контролю над власним тілом/життям, позитивно налаштовані на довготривалий прийом АРВ-препаратів; - підлітки, що живуть з ВІЛ успішно соціалізовані в суспільство, мають навички безпечної поведінки, що попереджає розповсюдження ВІЛ.

План заходів з реалізації

- Забезпечення надання соціально-психологічних послуг і паліативної допомоги ВІЛ-позитивним дітям на дому та в стаціонарах; - Послуги із супроводу та транспортування тяжкохворих ВІЛ-позитивних дітей до медичних закладів міста, доставки медикаментів (за призначенням лікаря, в т.ч. антиретровірусної терапії) та товарів медичного призначення ВІЛ-позитивним дітям додому та в стаціонарні відділення. - Закупівля та забезпечення продуктовими наборами, товарами медичного призначення та засобами гігієни в залежності від індивідуальних потреб кожної ВІЛ-позитивної дитини та дитини з невизначеним ВІЛ-статусом (до 2 років) у випадку хвороби та перебування на амбулаторному/стаціонарному лікуванні; - Супровід та формування у дітей, підлітків та молоді із встановленим ВІЛ-статусом прихильності до лікування АРТ, з метою збереження їх життя та здоров’я, запобігання розвитку в них стадії СНІДу та профілактики поширення ВІЛ-інфекції. - Організація та проведення Школи батьківства для вагітних та породіль з ВІЛ «Мама +», з метою формування прихильності до диспансерного нагляду, лікування АРТ, підготовка до пологів та навчання основам догляду - Надання комплексу послуг психологічного супроводу та підтримки дітей, уражених епідемією ВІЛ/СНІД, організація всебічного розвитку, заходів дозвілля, навчання для профілактики небезпечної поведінки та ефективної соціалізації дітей ВІЛ+ в суспільство.

Відповідальні підрозділи

Комітет з фізичної культури і спорту