• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • До закінчення залишилось
  Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Шкільне подвір'я моєї мрії Реалізований

Доданий
19.08.2017
Номер
6
Освіта

Благоустрій території подвір’я у Криворізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №72.

Автор проєкту
Бюджет
445 800 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський

Опис

Мета проекту

Створення сучасних навчально-виховних майданчиків, які відповідають вимогам безпеки, належне їх використання для потреб навчання та виховання, вищих досягнень, для потреб масового дозвілля, створення умов для впровадження новітніх технологій навчання та відпочинку.

Очікувані результати

Після реалізації Проекту в учнів закладу підвищиться успішність засвоєння нового матеріалу. 1.Залучення великої кількості дітей, підлітків та дорослих до занять, через впровадження новітніх навчально-ігрових форм. 2. Популяризація здорового способу життя загалом серед дітей та підлітків. 3. Переорієнтація суспільних інтересів на інтерактивні форми та методи з використання інноваційних технологій в навчально-виховному процесі. 4. Формування здоров’язберігаючих компетентностей учнів. 5. Підвищення зацікавленості до різних видів ігрової діяльності, різноманітність відпочинку. 6. Створення сприятливого розвивального середовища для фізичного розвитку дитини: підвищення рухової активності учнівської молоді 7. Створення комфортної зони відпочинку для дітей різних вікових категорій.

План заходів з реалізації

1. Демонтаж існуючого асфальтного покриття, заміна його на сучасну тротуарну плитку. 2. Встановлення зональних обмежувачів. 3. Встановлення бордюр них блоків. 4. Фарбування. 5. Висвітлення ходу реалізації проекту в засобах масової інформації. 6. Опрацювання щомісячних даних показника психологічного задоволення учнів.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент розвитку інфраструктури міста