• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Територія безпеки Реалізований

Доданий
22.08.2017
Номер
45
Благоустрій

Безпека на навчально-спортивних, навчально-виховних майданчиках, в місцях відпочинку – один з найважливіших факторів. Грамотно встановлені спортивно-розважальні майданчики на території Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 72 забезпечать обов’язковий високий рівень безпеки дітей, які стануть щоденним місцем організації їх змістовного дозвілля та навчання.

Автор проекту
Едуард
Едуард Нюхалов
Бюджет
449 970 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський

Опис

Мета проекту

створення затишної , комфортної та безпечної території для навчання та відпочинку учнів нашої школи різних вікових категорій.

Очікувані результати

безпечна територія для навчання та проведення змістовного відпочинку для учнів школи та їх батьків. Реалізація даного проекту дасть можливість підвищити безпеку учням під час знаходження їх в закладі, безпечного відпочинку на подвір’ї, що сприятиме популяризації здорового способу життя, створення безпечного розвивального середовища для фізичного розвитку дитини: підвищення рухової активності учнівської молоді, створення комфортної безпечної зони відпочинку для дітей різних вікових категорій, формування мотивації на здоровий спосіб життя у позаурочний час, під час канікул, створення сприятливих умов для культурно – дозвіллевої діяльності в рамках роботи пришкільних таборів.

План заходів з реалізації

1. Встановлення огорожі по периметру території закладу. 2. Забезпечення проведення цілодобового відеоспостереження за територією школи. 3. Запровадження єдиного входу на територію закладу. 4. Організація цілодобової роботи пункту охорони. 5. Організація освітлення у нічний час території школи.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент розвитку інфраструктури міста