• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Енергоефективна школа – крок до заощадження природних ресурсів Реалізований

Доданий
22.08.2017
Номер
44
Енергозбереження

На даний час склалась проблемна ситуація з покращення теплового режиму у Криворізькій гімназії №91. За час роботи закладу (43 роки) віконні блоки прийшли в повну непридатність. Причиною такого стану є те, що під час будівництва гімназії були відсутні технології обробки деревини проти потрапляння вологи та запобігання розвитку гнильних процесів.

Автор проєкту
Таїсія
Таїсія Распопова
Бюджет
450 052 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський

Опис

Мета проекту

 забезпечення теплового режиму приміщень;  запровадження енергозберігаючих технологій;  зменшення бюджетних видатків за спожиті енерго- та теплоносії;  створення сприятливих енергозберігаючих умов, які гарантують учням та працівникам гімназії покращення здоров’я;  виховання учня як здорової особистості зі стійкими переконаннями та системою знань про здоров’я і здоровий спосіб життя, здатної до самоствердження та самореалізації.

Очікувані результати

 мінімалізація тепловитрат за рахунок заміни вікон на енергозбережувальні;  впровадження здоров’язберігаючих технологій для покращення стану здоров 'я дітей та працівників Криворізької гімназії №91;  підвищення терміну експлуатації будівлі;  скорочення витрат бюджетних коштів за оплату теплової енергії на 45%

План заходів з реалізації

1. Пошук енергозбережувальних рішень, які можна вжити в гімназії. 2. Опрацьовування щомісячних даних у період опалювального сезону та виведення економічного ефекту. 3. Проведення розрахунків енергетичних втрат. 4. Придбання та установка матеріалів. 5. Проведення заміни існуючих вікон на нові енергозбережувальні.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент розвитку інфраструктури міста