• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Впровадження інклюз. форм розвитку корекційно –розвиваючої спрямованості у НЗ Покровського району Реалізований

Доданий
22.08.2017
Номер
43
Соціальний захист

Для спілкування зі здоровими однолітками створити умови для інклюзивного спілкування на базі спеціалізованої школи №71, а саме встановити пандус для можливості заходити без перешкод в школу на святкові заходи, придбати необхідні речі для проведення свят з учнями школи.

Автор проєкту
Раїса
Раїса Костиркіна
Бюджет
500 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Покровський

Опис

Співавтори

Балєва О.О., Ткаченко Н.О., Гродікова О.В.

Мета проекту

Пропонується на базі КЗШІ №4 відкрити корекційно-розвиткову групу нового типу для дітей з обмеженими руховими можливостями, в якій буде надаватися комплексна допомога і підтримка дітям даної категорії. А також організація для батьків, які виховують дітей з діагнозом ДЦП, спільних корекційно-розвиткових занять з дітьми.

Очікувані результати

Результатами реалізації спільного проекту буде можливість дітей-інвалідів жити більш повноцінним життям: спілкуватися зі здоровими однолітками, відвідувати басейн, міські та районі заходи, мандрувати. Крім того, реалізація цього проекту допоможе змінити ставлення сучасного суспільства до людей, в особливості дітей з інвалідністю через їх залучення в освітній простір.

План заходів з реалізації

1. Презентація проекту на всіх стадіях його реалізації; 2. Створення в КЗШІ №4 кімнати корекційно-розвиткової спрямованості для дітей з обмеженими можливостями. 3. Встановлення пандусів для КЗШІ №4 та спеціалізованої школи №71; 4.Закупівля та встановлення необхідного обладнання, меблів, придбання необхідних матеріалів, приладів для проведення майстер класів, занять, творчих заходів); 5.Проведення інклюзивних заходів «Ріка Любові»: День святого Миколая, День матері, поїздки до цирку, пікніки влітку; 6. Оренда транспортних засобів для перевезення дітей-інвалідів.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент розвитку інфраструктури міста