• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Заміна дерев'яних віконних блоків в КЗШ І-IIIступенів №68 на енергозберігаючі Реалізований

Доданий
22.08.2017
Номер
41
Енергозбереження

З метою підвищення ефективності заходів щодо розвитку освіти, створення належних умов для забезпечення доступу дітей до якісної освіти у КЗШ №68 створено програму «Енергозбереження», заходи якої спрямовані на заміну віконних блоків. За час експлуатації будівлі вікна втратили свої ізоляційні властивості, погано утримують тепло, елементи віконних рам та коробок частково прогнили.

Автор проєкту
Людмила
Людмила Камлик
Бюджет
450 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський

Опис

Мета проекту

Забезпечення енергозберігаючих технологій через заміну вікон в приміщеннях навчального закладу дасть можливість економити бюджетні кошти на оплату енергоносіїв і дозволить, забезпечити стабільний температурний режим згідно з санітарними нормами в навчальному закладі. Забезпечення належних умов навчання та виховання учасників навчально-виховного процесу в Криворізькій загальноосвітній школі №68 Саксаганського району.

Очікувані результати

- покращення теплової характеристики приміщень школи та скорочення втрат тепла; - створення належних умов навчання та виховання 657 школярів, 82 працівників Криворізькій загальноосвітній школі №68, батьки та громада мікрорайону; - в результаті реалізації проекту в школі буде замінено 90 віконних блоків площею 135м2 (1.5*90); - виконання ремонтно-будівельних робіт на якісному рівні; - активізація громадськості м-ну Гірницький у вирішенні важливих соціальних проблем; - покращення умов перебування 657 учнів та 82 працівників школи; - скорочення бюджетних коштів за оплату теплової енергії.

План заходів з реалізації

- виготовлення кошторисної документації по заміні віконних блоків (бюджет проекту додається); - акумуляція коштів громади Батьківського комітету КЗШ №68(Протокол про наміри спільної реалізації проекту №1 від 25 жовтня 2016 року додається); - мобілізація коштів на реалізацію конкурсного проекту місцевого розвитку "Громадський бюджет", які будуть реалізовуватись у 2017 році; - проведення відбору підрядника та виконання ремонтно-будівельних робіт; - приймання робіт та оформлення необхідних документів; - залучення ініціативної групи батьківського комітету для контролю за виконанням якості і термінів робіт.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент розвитку інфраструктури міста