• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Енергозбереження – питання культури та свідомості сучасного європейця Реалізований

Доданий
22.08.2017
Номер
40
Енергозбереження

Сьогодні у гімназії навчається 1504 учні. Працює 87 вчителів, 34 працівники обслуговуючого персоналу. Заклад залишається основним культурним осередком у житті мікрорайону. Але через те, що гімназія має застарілий зовнішній вигляд та в приміщенні не зберігається тепло, значна кількість учнів та працівників щороку хворіє на ГРВі.

Автор проєкту
Олена
Олена Дембіцька
Бюджет
450 052 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський

Опис

Мета проекту

 покращення здоров 'я дітей та працівників навчального закладу;  економічно ефективне енергозабезпечення будівлі гімназії за умов зменшення питомих витрат енергетичних носіїв;  зменшення бюджетних видатків за спожиті енерго- та теплоносії;  покращення конструкції будівлі і відповідно - санітарно-гігієнічних умов перебування дітей у навчальному закладі.

Очікувані результати

 мінімальні тепловитрати за рахунок конструкції металопластикового вікна;  покращення здоров 'я дітей та працівників закладу;  захист від пилу та протягів;  підвищення звукоізоляції;  підвищення терміну експлуатації будівлі, покращення її естетичного вигляду;  в результаті реалізації проекту в гімназії буде замінено 25 віконних блоків площею 139,1м2;  виконання ремонтно-будівельних робіт на якісному рівні;  покращення умов перебування 1504 учні , 121 працівника гімназії;  скорочення бюджетних витрат за оплату теплової енергії.

План заходів з реалізації

1. Опрацьовування щомісячних даних в період опалювального сезону та визначення економічного ефекту запровадження проекту. 2. Проведення розрахунків енергетичних втрат. 3. Придбання та установка матеріалів. 4. Проведення заміни існуючих вікон на нові енергозбережувальні.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент розвитку інфраструктури міста