• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Створення центру з музикотерапії як складової забезпечення оздоровчо-освітньої роботи з дітьми» Реалізований

Доданий
19.08.2017
Номер
4
Освіта

Створення центру з музикотерапії як складової забезпечення оздоровчо-освітньої роботи з дітьми дошкільного віку на базі комунального комбінованого дошкільного навчального закладу №88.

Автор проєкту
Марія
Марія Рожченко
Бюджет
161 993 грн
Розрахунок бюджету
Район
Довгинцівський

Опис

Мета проекту

1.Створення музичного предметно-розвивального середовища з урахуванням здоров'язбережувальної моделі організації музично-оздоровчої роботи. 2. Реабілітація та виховання дитини, яка має психофізичні порушення. 3.Профілактика захворювань опорно-рухового апарату, органів дихання, простудних захворювань. 4.Сприяння просвіті батьків та педагогів.

Очікувані результати

Створення центру з музикотерапії як складової забезпечення оздоровчо-освітньої роботи з дітьми дошкільного віку дозволить: - створити умови з музикотерапії, як доповнення знаннєвої та особистісно-ціннісної орієнтації організації педагогічного процесу, спрямованого на мобілізацію інтелектуальних, емоційних, рухових, мовленнєвих та інших функціональних можливостей організму дитини; - забезпечити оздоровчо-освітню роботу з дітьми дошкільного віку; - нормалізувати емоційний стан дитячої особистості та розвиток емоційно-почуттєвої сфери; - гармонізувати психофізіологічний стан дитячої особистості та підсилити ефект позитивного впливу на розвиток емоційно-образної уяви; - інтегрувати музичне виховання з процесом збереження та зміцнення фізичного, психічного та духовного здоров’я дошкільників.

План заходів з реалізації

1. Виконання підготовчих робіт. 2. Заміна електромережі. 3. Виконання ремонтних робіт приміщення. 4. Встановлення натяжної стелі. 5. Встановлення дверних блоків. 6. Встановлення радіаторів. 7. Укладення ліноліуму. 8. Оформлення зони для ритмопластики. 9. Закупівля меблів. 10. Закупівля та установка технічного обладнання. 11. Оформлення зони театральної діяльності. 12. Створення зони гри на музичних інструментах.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент розвитку інфраструктури міста