• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Придбання та встановлення елементів благоустрою в зеленій зоні відпочинку по б-ру М-Василевського Реалізований

Доданий
22.08.2017
Номер
37
Благоустрій

Благоустрій території зеленої зони відпочинку між будинками №№ 8, 1, 3, 5, 2, Д/с № 270 по б-ру М-Василевського. Облаштування загально бульварних місць відпочинку для тисяч його мешканців, спортивних, дитячих майданчиків для занять волейболом, баскетболом, тенісом.

Автор проєкту
Лариса
Лариса Денісова
Бюджет
500 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Покровський

Опис

Мета проекту

Благоустрій зеленої зони бульвару для покращення криміногенної обстановки на бульварі; отримання можливості мешканцями бульвару комплексно та з користю для здоров'я відпочивати у зеленій зоні шляхом придбання та встановлення у посадці елементів благоустрою: дитячого та спортивного майданчиків, лавочок, арки-входу на бульвар з цікавим годинником, альтанок з квітковими фонтанами, … та поліпшення стану навколишнього середовища шляхом встановлення урн для сміття.

Очікувані результати

- благоустрою території (зеленої зони шляхом встановлення цікавих елементів, лавочок, силами мешканців висадки дерев, квітів, …); - поліпшення стану навколишнього середовища (шляхом встановлення урн для сміття та прибирання закутків паркану, які використовуються як відхожі місця); - створенню умов для розвитку спорту та ведення здорового способу життя (шляхом створення спортивних та дитячого майданчиків, лавочок, …).

План заходів з реалізації

1. Продумати у якій місцевості краще розмістити бажані елементи благоустрою на б-рі М-Василевського до 40-річчя бульвару. 2. Скласти загальний бюджет проекту, який складається із кошториса робіт, які необхідно виконати для реалізації проекту та джерела фінансування. 3. Виконати підготівельні роботи для встановлення елементів благоустрою. 4. Придбати бажані елементи благоустрою. 5. Встановити елементи благоустрою. 6. Висадити квіти та дерева, замість сухих, силами мешканців бульвару. 7. Відкрити впорядковану зелену зону для мешканців та гостей бульвару, району, міста.

Відповідальні підрозділи

Управління культури