• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • До закінчення залишилось
  Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Придбання та встановлення облад-ня вигульного майданчику для собак на мкр-ні «Східний-2,3» Реалізований

Доданий
21.08.2017
Номер
31
Благоустрій

Проектом передбачено придбання та встановлення обладнання для такого майданчику на мікрорайоні «Східний-2,3» у Довгинцівському районі, який стане спеціальним місцем для вигулу та виховання слухняності керованої міської собаки. Інноваційною складовою проекту є прищеплення навичок прибирання продуктів життєдіяльності тварин за рахунок встановлення спеціальних урн та забезпечення дог-пакетами.

Автор проекту
БО "Міжнародний благодійний фонд Кривбас"
БО "Міжнародний благодійний фонд Кривбас"
Бюджет
322 980 грн
Розрахунок бюджету
Район
Довгинцівський

Опис

Мета проекту

Правила утримання домашніх тварин суворо регламентовані, а головною їх метою є створення для тварин необхідних умов, що відповідають їх біологічним та індивідуальним потребам. З іншого боку, домашні тварини не повинні зашкоджувати життю та здоров’ю людей та наносити шкоду навколишньому середовищу.

Очікувані результати

1. Створення умов для дотримання правил утримання домашніх тварин з метою поліпшення комфортності проживання мешканців мікрорайону. 2. Покращання показників муніципальної екології за рахунок зменшення забруднення території житлового мікрорайону продуктами життєдіяльності тварин. 3. Виховання культури вигулу собак та практики збирання та викидання екскрементів. 4. Зменшення кількості конфліктних ситуацій, пов’язаних з вигулом собак. 5. Створення спеціального місця для вигулу та виховання слухняності керованої міської собаки.

План заходів з реалізації

1. Скласти план – графік з реалізації заходів проекту. 2. Здійснити пошук партнерів проекту. 3. Провести поетапні необхідні види робіт у відповідності до плану реалізації проекту. 4. Підвести підсумки реалізації проекту та обговорити з громадою мікрорайону його подальший розвиток.

Відповідальні підрозділи

Управління культури