• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Встановлення ІТП, як впровадження енергозберігаючих заходів в КЗШ №65 Реалізований

Доданий
21.08.2017
Номер
30
Енергозбереження

Система опалення КЗШ №65 будувалась разом з приміщенням школи в 1956 році. Система опалення застаріла і потребує конструктивної модернізації. Заміна труб опалення не дасть потрібного ефекту а саме збалансування витрати теплоносія по всьому приміщенню закладу освіти. Тому проектом передбачено встановлення індивідуального теплового пункту з сучасним енергоефективним обладнанням.

Автор проєкту
Сергій
Сергій Кравченко
Бюджет
441 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Металургійний

Опис

Мета проекту

Впровадження енергозберігаючих заходів у загально освітній школі №65, що вплинуть на стан здоров′я учнів та педагогічного колективу в результаті чого підвищиться якість навчання. Економія бюджетних коштів на опалення.

Очікувані результати

1. Наявність сучасного теплового пункту та засобів автоматики що дає можливість регулювати температуру теплоносія в опалювальній мережі, збільшувати або зменшувати витрату теплової енергії по годинах доби, задавати необхідні параметри по тиску в системі, що виключають можливість аварійних ситуацій. Часткову заміну трубопроводів опалення та запірної арматури. 2. Загальну економію витрат на опалення 20-30% в опалювальний період.

План заходів з реалізації

Отримання технічного завдання, розробка та експертиза проектно-кошторисної документації. Модернізація системи теплового пункту КЗШ №65, а саме встановлення індивідуального теплового пункту з сучасним енергоефективним обладнанням, теплообмінником та системою контролерів з функцією передачі даних роботи ІТП. Також перелік заходів включає часткову заміну трубопроводів системи опалення та запірної арматури.

Відповідальні підрозділи

Департамент розвитку інфраструктури міста