• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Мобільний баскетбол (ДЮСШ №2) Реалізований

Доданий
21.08.2017
Номер
27
Фізична культура і спорт

Реалізація проекту дасть можливість організовувати змагання зі стрітболу та баскетболу в місцях масового відпочинку населення, що сприятиме значній популяризації цих видів спорту, їх подальшому розвитку, а також організації змістовного та активного дозвілля дітей, підлітків та молоді, формування у них стійкої мотивації здорового способу життя.

Автор проєкту
Олександр
Олександр Рева
Бюджет
90 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький

Опис

Мета проекту

Створення умов для проведення змагань зі стрітболу та баскетболу у місцях масового відпочинку населення (площі, сквери), популяризація та розвиток цих видів спорту, організація корисного та змістовного дозвілля дітей, підлітків та молоді.

Очікувані результати

1. Будуть створені умови для проведення змагань зі стрітболу та баскетболу в місцях масового відпочинку людей. 2. Значно підвищиться популярність баскетболу та стрітболу серед населення Інгулецького району 3. Підвищиться фізична підготовленість дітей, підлітків та молоді району. 4. Відбудеться організація змістовного та активного дозвілля жителів району.

План заходів з реалізації

1.Проведення загального аналізу та порівняння з вибору спортивного обладнання та інвентарю – мобільних стрітбаскетбольних стійок та баскетбольних м`ячів. 2. Проведення загального аналізу та порівняння з вибору спеціального обладнання – мобільного огородження.

Відповідальні підрозділи

Департамент розвитку інфраструктури міста