• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Нове віконце зігріє як сонце» Реалізований

Доданий
21.08.2017
Номер
24
Енергозбереження

Заміна дерев’яних рам на металопластикові блоки у Криворізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №41 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

Автор проєкту
Наталя
Наталя Якубів
Бюджет
447 721 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський

Опис

Мета проекту

Робота навчального закладу не може вважатися високоефективною, якщо на першому місці не стоятиме питання створення умов, спрямованих на збереження як життя і здоров’я дітей, так і працівників закладу. Розуміючи важливість навчального та виховного процесу для учнів Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №41, виникла проблема збереження тепла та економії бюджетних коштів шляхом впровадження енергозберігаючих технологій – заміни вікон на металопластикові. Це дасть змогу підвищити температурний режим у навчальному закладі, уникати перепадів температури між класними кімнатами та коридорами, зберігати тепло і тим самим сприятиме економії бюджетних коштів на опаленні будівлі школи.

Очікувані результати

Результатом реалізації проекту стане заміна 425 м2 старих дерев’яних вікон на сучасні енергозберігаючі металопластикові. Після реалізації Проекту у будівлі КЗШ І-ІІІ ступенів №41 підвищиться температурний режим в опалювальний сезон на 3-4°С. Якості металопластикових вікон дозволять зберегти міські кошти на опалення приміщень за рахунок мінімальних тепловитрат склопакетів та на утримання вікон в належному стані за рахунок довговічності, стійкості до атмосферного впливу. Підвищена звукоізоляція, енергозберігаючі властивості та захист від пилу і протягів сприятимуть збереженню здоров’я дітей та працівників навчального закладу.

План заходів з реалізації

1. Демонтаж існуючих дерев’яних віконних рам та віконних коробок в кам’яних стінах. 2. Установка металопластикових блоків та підвіконних дошок в будівлі школи. 3. Облицювання віконних укосів. 4. Шпатлювання укосів. Фарбування. 5. Висвітлення ходу реалізації проекту в засобах масової інформації. 6. Опрацювання щомісячних даних в період опалювального сезону та виведення економічної ефективності.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент розвитку інфраструктури міста