• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Енергозбереження задля майбутнього: ефективне тепло – запорука збереження здоров ҆я дітей» Реалізований

Доданий
21.08.2017
Номер
23
Енергозбереження

Проект по заміні віконних блоків в КЗШ №19 значно покращить існуючий стан будівлі, забезпечить енергозбереження та дотримання температурного режиму, і як наслідок, збереження здоров'я учнів та колективу школи.

Автор проєкту
Сергій
Сергій Каменецький
Бюджет
445 510 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський

Опис

Мета проекту

Мета проекту полягає в оснащенні навчального закладу енергозберігаючими вікнами, що призведе до створення належних умов, «ефективне тепло – запорука збереження здоров ҆я дітей». Заміна віконних блоків на енергозберігаючі має підвищену здатність витримувати жорсткі кліматичні навантаження, що визначає довговічність віконної конструкції. Унікальною особливістю є можливість самовентиляції, нормалізація рівня вологості, запобігання проникнення вологості у приміщення.

Очікувані результати

- покращення теплової характеристики приміщень школи та скорочення втрат тепла; - створення належних умов навчання та виховання школярів - в результаті реалізації проекту буде замінено60вікон та дверний блокплощею170 м2 , встановлені відливи та відкоси в приміщеннях їдальні, спальні, у приймальні,коридору перед їдальнею, коридору рекреації, кабінету ГПД, кабінету інформатики, кабінету медичної сестри; - виконання ремонтно-будівельних робіт на якісному рівні; - активізація громадськості у вирішенні важливих соціальних проблем; - покращення умов перебування учнів та працівників школи у спортивній залі; - скорочення бюджетних коштів за оплату теплової енергії.

План заходів з реалізації

- виготовлення кошторисної документації на проведення поточного ремонту по заміні віконних блоків; - акумуляція коштів громади; - мобілізація коштів на реалізацію проекту з міського бюджету; - проведення відбору підрядника та виконання ремонтно-будівельних робіт; - приймання робіт та оформлення необхідних документів.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент розвитку інфраструктури міста