• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Створення спортивно-патріотичного клубу «Стимул» на базі КЗШ №102» Реалізований

Доданий
21.08.2017
Номер
22
Фізична культура і спорт

Створення спортивно-патріотичного клубу «Стимул» на базі КЗШ №102», як осередку інноваційних умов для всебічного розвитку підростаючого покоління, формування у молоді високої суспільної та громадянської свідомості, почуття гордості за свою Батьківщину шляхом модернізації і запровадження нових сучасних технологій та обладнань.

Автор проєкту
ГО "Інгулецька районна організація ветеранів"
ГО "Інгулецька районна організація ветеранів"
Бюджет
225 288 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький

Опис

Мета проекту

Створення умов для розвитку спорту та ведення здорового способу життя, активізації спортивно-патріотичної та спортивно-оздоровчої роботи в школі, залучення підростаючого покоління та небайдужої громади Криворіжжя до участі у шкільних, районних, міських та обласних заходах, розвитку спортивних секцій та клубів національно-патріотичного змісту.

Очікувані результати

Виконання проекту дозволить: - створити оптимальні умови для розвитку спорту та ведення здорового способу життя ; - модернізувати приміщення спортивного залу школи, привести його у відповідність з вимогами часу; - розширити спектр засобів національно-патріотичного виховання, фізичного розвитку у навчально-виховному процесі, який буде створений на базі закладу (секції волейболу, футболу, «Групи підтримки»; гуртків «Школа безпеки», «Група здоров’я», тощо); - підвищити взаємодію педагогічного колективу,шкільного дитячо-юнацького об‘єднання «Світанок» з Інгулецькою територіальною організацією ветеранів.

План заходів з реалізації

1. Створення бази даних та інформаційно-просвітницька кампанія. 2. Ремонт приміщення спортивної зали КЗШ №102 для створення клубу «Стимул». 3. Оновлення матеріально-технічної бази школи щодо започаткування роботи клубу. 4. Проведення оцінювання ефективності та успішності проекту.

Відповідальні підрозділи

Департамент розвитку інфраструктури міста