• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • До закінчення залишилось
  Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Майбутнє починається сьогодні» Реалізований

Доданий
20.08.2017
Номер
21
Фізична культура і спорт

Оновлення спортивно-оздоровчої бази у закладі «Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №128».

Автор проекту
Світлана
Світлана Остапенко
Бюджет
163 545 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський

Опис

Мета проекту

Створення в установах освіти умов для збереження та зміцнення здоров’я дітей. Актуальність даного проекту обумовлена необхідністю ефективного функціонування шкільного спортзалу, як центру оздоровчої, профілактично-лікувальної, просвітницької роботи не лише для учнів, їх батьків та вчителів школи, а й для мешканців мікрорайону «Східний-1».

Очікувані результати

Якщо проект буде реалізований, з’явиться фізкультурно-оздоровчий комплекс для дітей мікрорайону «Східний-1» та проведення сімейного дозвілля учнів школи та їх батьків. Цих ресурсів буде достатньо для того, щоб продовжити спортивні традиції шкільної громади: проводити чемпіонати, змагання, свята.

План заходів з реалізації

1. Придбання спортивного обладнання та інвентарю. 2. Проведення спортивних свят із залученням мешканців мікрорайону: - До Дня фізичної культури і спорту «Спорт – здоров’я, спорт – це сила, що дають всім дітям крила!» - Акція в мікрорайоні «Подорож країною здоров’я» - До Дня Збройних сил України «Майбутні захисники Вітчизни» - До Дня визволення міста Кривого Рогу від німецько-фашистських загарбників «Малі Олімпійські ігри» - День здоров’я «Спритні, дужі, веселі».