• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • До закінчення залишилось
  Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Сучасний центр дозвілля під відкритим небом "Мистецький майданчик" у парку "Саксаганський" Реалізований

Доданий
18.08.2017
Номер
2
Культура

Створення у парку «Саксаганський» дозвільного центру під відкритим небом «Мистецький майданчик» як культурного осередку, який би узагальнив мистецькі потреби відвідувачів парку, народних майстрів, місцевих художників, колективів художньої самодіяльності, творчих спілок та й, взагалі, простих містян, які прагнуть урізноманітнити своє культурне дозвілля.

Автор проєкту
ГО "Театр авторської пісні"
ГО "Театр авторської пісні"
Бюджет
499 700 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський

Опис

Мета проекту

Залучити молодь та підростаюче покоління до культури та активного способу життя

Очікувані результати

Очікувані результати реалізації проекту полягають у створенні сучасних умов для всебічного розвитку дітей, молоді та дорослих та залучення їх до активного способу життя і практичної реалізації свого творчого потенціалу. Це дасть можливість жителям різних вікових категорій нашого району і міста корисно і приємно проводити своє дозвілля, активно підвищуючи рівень свого культурного, мистецького та освітнього розвитку. Загальна кількість відвідувачів Мистецького майданчику складатиме близько 700 осіб на один захід. Зросте зайнятість дітей, молоді у вільний час, що поліпшить їх інтелектуальний, культурний та творчий розвиток, дасть можливість визначити здібних і обдарованих дітей, що сприятиме витісненню негативних соціальних явищ з дитячого середовища.

План заходів з реалізації

1. Укладання договору з головним розпорядником коштів. 2. Проведення робіт з облаштування літньої естради, огороджених глядацьких місць. 3. Відкриття дозвільного центру під відкритим небом «Мистецький майданчик».

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент освіти і науки