• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Стрітбол-центр Реалізований

Доданий
19.08.2017
Номер
19
Освіта

Даний проект є актуальним і сучасним. Основною його проблемою є необхідність створення сучасного спортивного майданчика, який відповідає вимогам безпеки, належне його використання для потреб дитячо –юнацького спорту, спорту вищих досягнень, для потреб масового спорту, створення умов для впровадження здорового способу життя та відпочинку .

Автор проєкту
Андрій
Андрій Болотніков
Бюджет
499 625 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський

Опис

Мета проекту

Cтворення сучасного спортивно-дозвіллєвого комплексу шляхом об’єднання зусиль громади у формуванні здорового способу життя мешканців мікрорайону, проведенні навчально-виховного процесу, спортивних змагань, культурно-спортивних заходів для жителів мікрорайону та шкіл Саксаганського району, організації дозвілля вихованців дитячого закладу відпочинку на базі КЗШ І-ІІІ ступенів № 119.

Очікувані результати

1.Залучення великої кількості дітей, підлітків та дорослих до занять спортом. 2. Популяризація здорового способу життя загалом серед дітей та підлітків. 3. Переорієнтація суспільних інтересів на спорт та активний спосіб життя. 4. Зменшення тенденції серед молоді до вживання алкоголю, тютюну, наркотиків. 5. Підвищення зацікавленості до різних видів спорту, різноманітність відпочинку. 6. Створення сприятливого розвивального середовища для фізичного розвитку дитини: підвищення рухової активності учнівської молоді 7. Створення комфортної зони відпочинку для дітей різних вікових категорій, розвиток фізичних якостей дошкільника. 8. Формування мотивації на здоровий спосіб життя у позаурочний час, під час канікул, створення сприятливих умов для культурно – дозвіллєвої діяльності в рамках роботи пришкільних таборів.

План заходів з реалізації

1. Облаштування асфальтового покриття майданчика. Включає в себе облаштування асфальтового покриття на території 1020 м2, товщиною 5 см, встановлення бордюр загальною довжиною 195 м погонних. 2. Нанесення ігрової розмітки, позначення ігрових зон. Включає в себе нанесення ігрових зон та розмітки шляхом фарбування асфальтового покриття спеціальною фарбою загальним обсягом 500 м2. 3. Облаштування трибун місткістю до 40-50 чол. Включає в себе виготовлення та встановлення двох секцій критих глядацьких трибун довжиною по 11 м в два ряди глядачів. 4. Встановлення баскетбольного обладнання. Включає в себе виготовлення металевих баскетбольних стойок та покупку та встановлення баскетбольних щитів у кількості 5 одиниць. 5. Благоустрій та тематичне оформлення майданчику. Включає в себе встановлення сучасного освітлення в кількості 4-ох ліхтарів, встановлення смітників 4-ри одиниці, встановлення двох щитів розміром 12х2 м та їх оформлення сучасним графіті, тематичне оформлення методом нанесення графіті прилеглих споруд загальним обсягом 40 м2 . Встановлення охоронної системи бездротового відеонагляду.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління економіки