• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Міні-футбольне поле Реалізований

Доданий
19.08.2017
Номер
16
Освіта

Міні футбольне поле з елементами спортивного комплексу є важливою складовою фізичного, психологічного і розумового розвитку дитини. У сучасному світі, коли прогрес, передові технології, екологічні проблеми, і весь спосіб життя часто мають негативний вплив на здоров’я людей, виникає гостра потреба у створенні умов для фізичного розвитку підростаючого покоління.

Автор проєкту
Бюджет
435 349 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Мета проекту

Головною метою проекту є будівництво спортивної споруди (міні футбольного поля)відповідно до санітарних вимог, створення належних умов для організації дозвілля дітей та молоді, занять фізичною культурою та спортом, для впровадження здорового способу життя.

Очікувані результати

- створити сучасні умови для розваг та занять фізкультурою і спортом на території спортивного майданчика: -організувати дозвілля населення територіальної громади, в особливості дітей дошкільного віку, школярів та молоді; - вирішити актуальні проблеми незайнятості дітей, підлітків, молоді; - підвищити рівень фізичної та загальної культури населення; - формувати фізичне, соціальне і духовне здоров'я молоді.

План заходів з реалізації

1. Демонтаж старого обладнання майданчика для мініфутболу 2. Демонтаж штучного покриття міні поля 3. Встановлення штучного покриття 4. Огородженнямайданчика 5. Встановлення футбольни хворіт, баскетбольних та волейбольнихстендів

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент розвитку інфраструктури міста