• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • До закінчення залишилось
  Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Садочок Майбутнього - створення Центру формування успіху дитини Реалізований

Доданий
19.08.2017
Номер
15
Освіта

Реалізація даного проекту дозволить організувати в дошкільних закладах освіти міста роботу, направлену на формування особистості як УСПІШНОЇ, а раннє виявлення творчого потенціалу дитини, дозволить в подальшому навчанні в школі, обрання гуртків, та орієнтації у виборі життєвого шляху і необхідних для цього знаннь.

Автор проекту
Тамара
Тамара Семенова
Бюджет
135 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Довгинцівський

Опис

Мета проекту

створення найбільш сприятливих умов розвитку виявлених здібностей дітей під час їх перебування у дитячому садочку шляхом фізичного загартування формування духовності розвинення талантів та стійкого інтересу до освіти та виховання поваги до батьків і оточуючого суспільства.

Очікувані результати

1. Всебічний розвиток особистості дошкільника через залученняїї до формування стійкого бажання наполегливості і віри у досягнення Успіху дитини. 2. Підвищення дитячого інтересу до пізнання своїх творчих здібностей, для реалізації своєї мети. 3. Створення творчої атмосфери в колективі. 4. Тісна співпраця педколективу з батьками у справі виховання дітей. 5. Збагачення освітнього, предметно-ігрового, розвивального середовищ. 6. Сприяння професійному самовдосконаленню педагогів у процесі роботи.

План заходів з реалізації

1. Створення Стратегічного плану та оргкомітету по його втіленню; 2. Підготовка листів-заявок на : - створення комп’ютерних програм з визначення творчих здібностей дитини; включення до міських та районних програм фінансування даного проекту; -оголошення в ЗМІ та соц. мережах щодо збору коштів та пошуку фахівців, --бажаючих взяти участь у створенні ЦФУД; -включення до обласних програм ; -виготовлення ПКД з заміни тепломережі за енергозберігаючими технологіями задля створення в групах та інших приміщеннях затишку і тепла; -виготовлення ПКД з реконструкції зовнішнього басейну закладу; створення схеми нових воріт; -створення плану-схеми внутрішнього радіозв’язку та пульту озвучення заходів на території закладу. 3. Підготовка приміщень: Студії Розвитку; спортивної зали; музичної зали. 4. Заручення підтримкою батьківської громади через проведення анкетування, створення Наглядової Ради Батьківських Комітетів, введення НР до складу педагогічної ради закладу та до складу оргкомітету зі створення ЦФУ дитини. 5. Реєстрація установчих документів; відкриття рахунку для благодійних внесків. 6. Презентація Сайту у ЗМІ. 7. Укладання Угод про соціальне партнерство з батьківською громадськістю та Договору про створення на базі КДНЗ 183 експериментального майданчика кафедри Дошкільної освіти Криворізького державного педагогічного інституту.

Відповідальні підрозділи

Департамент розвитку інфраструктури міста