• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Впровадження енергозберігаючих технологій у КЗ «КМЛ №9» ДОР» Реалізований

Доданий
19.08.2017
Номер
14
Охорона здоров'я

Відповідно до виконаного кошторису в умовах безперебійного функціонування КЗ «Криворізька міська лікарня №9» ДОР», буде замінено вікна та двері на енергозберігаючі металопластикові у корпусі консультативно-діагностичного відділення.

Автор проєкту
ГО «Перевізька паланка Січового Козацтва Запорозького»
ГО «Перевізька паланка Січового Козацтва Запорозького»
Бюджет
494 843 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Мета проекту

Метою проекту є покращання умов перебування хворих та якості медичної допомоги у КЗ «Криворізька міська лікарня №9» ДОР» шляхом проведення у I півріччі 2017 році заходів з енергозбереження у корпусі консультативно-діагностичного поліклінічного відділення КЗ «Криворізька міська лікарня №9» ДОР».

Очікувані результати

Короткострокові результати реалізації проекту полягають у поліпшенні тепло ізолюючих властивостей вікон та дверей; зменшенні втрат теплової енергії до 25%, в результаті чого, зменшаться витрати бюджетних коштів на опалення. Перспективні наслідки реалізації проекту полягають у створенні безпечних та комфортних умов перебування хворих у закладі, що вплине на якість надання медичних послуг.

План заходів з реалізації

1. На підготовчому етапі планується: - виконати проектно-кошторисну документацію, провести її експертизу та отримати декларацію на початок робіт; 2. На етапі реалізації проекту планується: - виконати демонтаж старих вікон та дверей; - встановити енергозберігаючі віконні та дверні блоки; - виконати улаштування віконних та дверних укосів та їх оздоблення; 3. На етапі моніторингу планується контроль виконання ходу реалізації проекту та цільового використання коштів. 4. Підведення підсумків впровадження проекту планується шляхом проведення зустрічі у закладі із залученням органів місцевого самоврядування та ЗМІ та інформування про користь та необхідність впровадження енергоефективних технологій.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Комітет з фізичної культури і спорту