• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Покращення умов перебування та якості лікування у «Криворізькій інфекційній лікарні №1 "ДОР" Неможливо реалізувати

Доданий
19.08.2017
Номер
10
Охорона здоров'я

Цей проект є лише невеличкою частиною плану реконструкції Криворізької дитячої інфекційної лікарні №1, яку планується розпочати з покращення побутових умов, а саме з поточного ремонту,-заміни старих вікон на металево пластикові, енергозберігаючі, у дитячому відділенні інфекційної лікарні.

Автор проєкту
БО "Благодійний фонд "Світлофор"
БО "Благодійний фонд "Світлофор"
Бюджет
175 500 грн
Розрахунок бюджету
Район
Металургійний

Опис

Мета проекту

Забезпечити ефективне використання паливно-енергетичних ресурсів. Зменшити бюджетні витрати на використання енергоресурсів, підвищення культури енергоспоживання. Покращення умов перебування пацієнтів та якості лікування. Створення умов психологічної зони комфорту дитини та батьків.

Очікувані результати

Виконання проекту дасть можливість скоротити рівень тепловтрат та об’єми споживання енергоносіїв, заощадить бюджетні кошти, створить належні умови перебування пацієнтів та працівників у відділені лікарні. Та стане початком для впровадження подальших заходів щодо створення сучасних умов лікування.

План заходів з реалізації

Основними завданнями є: - впровадження сучасних енергозберігаючих технологій з одночасним зменшенням тепловтрат; - покращення умов перебування пацієнтів та якості лікування, рівня теплового комфорту для пацієнтів і персоналу лікарні; - зменшення затрат на оплату теплової енергії; - створення умов для економії бюджетних коштів; - покращення технічного та побутового стану відділення.

Відповідальні підрозділи

Комітет з фізичної культури і спорту