• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Мультис-й багатофунк-й центр для дітей з затримкою псих. розвитку та аутист. спектром, для ДНЗ №194 Реалізований

Доданий
09.08.2017
Номер
5
Освіта

Створення спеціально-організованого, мультисенсорного багатофункціонального середовища, яке буде наповнене відповідним обладнанням, за допомогою якого дитина зможе отримувати необхідну йому корекційно-педагогічну допомогу.

Автор проекту
ГО "СІНЕРГІЯ"
ГО "СІНЕРГІЯ"
Бюджет
180 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Тернівський

Опис

Мета проекту

створення спеціально-організованого, мультисенсорного багатофункціонального середовища, яке буде наповнене відповідним обладнанням, за допомогою якого дитина зможе отримувати необхідну йому корекційно-педагогічну допомогу; предметно-розвиваючого середовища, яка є реальною можливістю розширити життєвий досвід дітей; умов для психологічного, емоційного і соціального становлення особистості, збагачення чуттєвого світу дитини; корекція і розвиток емоційної сфери та формування комунікативних навичок у дітей.

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Ранній дитячий аутизм – особлива аномалія психічного розвитку, якій характерні стійкі і своєрідні порушення комунікативної поведінки, емоційного контакту дитини з навколишнім світом і вміння правильно реагувати на зовнішні ситуації. Основна ознака аутизму – неконтактність дитини – виявляється зазвичай рано, вже на першому році життя, але особливо чітко у віці 2-3 років у період першої вікової кризи.

Очікуваний результат

В результаті реалізації проекту буде придбано обладнання щодо створення мультисенсорного багатофункціонального центру, який складається з двох кімнат: світлої сенсорної кімнати та кімнати для сенсомоторного розвитку. Завдяки цьому буде створено спеціально-організоване середовище, за допомогою якого дитина зможе отримувати необхідну йому корекційно-педагогічну допомогу. Також створить сприятливу атмосферу для психологічного, емоційного та соціального становлення особистості, збагачення чуттєвого світу дитини.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Придбання обладнання щодо створення мультисенсорного багатофункціонального центру, який складатиметься з двох кімнат: світлої сенсорної кімнати та кімнати для сенсомоторного розвитку.

Фотографії