• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Створення спортивно-ігрового дитячого майданчика "Містограй" на території КНВК "ЗОШ-інтернат №9" Реалізований

Доданий
10.08.2017
Номер
47
Фізична культура і спорт

Створення спортивно-ігрового майданчику на пришкільній території стане головним центром відпочинку та проведення рухливих ігор, змагань, прогулянок під час перерв дітлахів, що потребують особливої уваги. А також буде першим кроком у становленні інноваційної моделі взаємодії школи, сім’ї та громадян, що забезпечить формування ціннісного ставлення до здоров’я дітей.

Автор проекту
ГО "Всеукраїнський лицарський орден православних козаків ім. І.Сірка"
ГО "Всеукраїнський лицарський орден православних козаків ім. І.Сірка"
Бюджет
199 600 грн
Розрахунок бюджету
Район
Центрально-міський

Опис

Мета проекту

Формування умов для розвитку спорту та здорового способу життя шляхом створення сучасного спортивно-ігрового дитячого майданчика "Містограй" для дітей молодшої вікової категорії на території комунального навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів №9 з посиленою спортивною підготовкою".

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Однією з першорядних проблем нашого буття є проблема здоров’я нації. Виняткову роль у її розв’язанні відіграє фізичне виховання, яке водночас є важливим засобом формування особистості. Тому питання створення умов для фізичного виховання та занять спортом є пріоритетним напрямком діяльності для комунального навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів №9 з посиленою спортивною підготовкою" та актуальним у функціонуванні сучасного закладу освіти.

Очікуваний результат

оздоровлення вихованців школи шляхом залучення їх до активних занять фізичною культурою і спортом;  забезпечення батькам безпечного і цікавого місця для проведення годин сімейного дозвілля;  впровадження у школі різноманітних оздоровчих та профілактичних, святкових масових заходів з урахуванням індивідуальних особливостей вихованців.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Створення та облаштування спортивно-ігрового дитячого майданчика

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент розвитку інфраструктури міста