• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Веломарафон "ЗАЛІЗНА СОТНЯ" Реалізований

Доданий
10.08.2017
Номер
43
Фізична культура і спорт

Громадська організація "Українська Велородина" ("UBF") має на меті запровадити щорічний захід, який стане візитною карткою нашого міста під назвою "Веломарафон "Залізна сотня". Унікальність заходу полягає в тому, що маршрут змагання проходить місцями історичної спадщини та індустріальних ландшафтів Криворіжжя.

Автор проекту
ГО "Українська Велородина"
ГО "Українська Велородина"
Бюджет
99 400 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський

Опис

Мета проекту

Підвищення популярності міста Кривий Ріг у велосипедному та туристичному середовищі. Започаткувати щорічний веломарафон, який стане візитною карткою міста.

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Проведення щорічного заходу дасть змогу залучити до бюджету Кривого Рогу додатковий дохід та інвестиції, підвищити спортивний статус міста, зробивши його більш відомим у велосипедній та в туристичній спільнотах, залучити містян до здорового способу життя та спорту, збільшити обсяг туристів, запропонувати городянам цікаве дозвілля, популяризувати велосипед як екологічний вид транспорту.

Очікуваний результат

Безліч учасників веломарафону та гостей міста зможуть побачити неповторні краєвиди, притаманні лише нашій місцевості, та із захопленістю оцінити суворість та красу ландшафтів Криворіжжя. Участь у веломарафоні "Залізна сотня" візьмуть усі бажаючі велосипедисти різного рівня підготовки.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

10 вересня в місті Кривий Ріг пройшов безпрецедентний веломарафон "Залізна Сотня". 169 велосипедистів змагалися на трасі, аналогів якій у світі немає у своєму класі змагань. Це були 100 км індустріальними ландшафтами, що чергувались з лісовими масивами і прибережною зоною. Траса відповідала світовим стандартам крос-кантрі 70% ґрунту/30% асфальту. Змагання учасників проходили у наступних категоріях: "Залізна сила" – чоловіки, "Залізна сила" – жінки, "Залізна воля" – чоловіки, "Залізна воля" – жінки та "Залізна спроба".

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління у справах сім'ї та молоді