• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Регулювання системи опалення – крок до створення комфортного енергоефективного будинку. Реалізований

Доданий
10.08.2017
Номер
42
Енергозбереження

Ha сьогоднішній день одним з основних заходів, який зможе вирішити проблему нераціонального використання тепла та надмірної оплати за нього, в сучасному енергоефективному будинку, є встановлення індивідуального теплового пункту (ІТП).

Автор проекту
ОСББ "МУРАВЕЙНИК-3"
ОСББ "МУРАВЕЙНИК-3"
Бюджет
266 400 грн
Розрахунок бюджету
Район
Металургійний

Опис

Мета проекту

Створення комфортних умов проживання для мешканців ОСББ "МУРАВЕЙНИК-3", якісне і раціональне використання теплової енергії за рахунок впровадження сучасних енергоефективних заходів.

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Зростанням цін на теплову енергію,потреба в економії тепла

Очікуваний результат

Від реалізації даного проекту очікуються загальна економія витрат на опалення житлового будинку в розмірі 15-30% на рік за рахунок зменшення теплових втрат, виключення витоків теплоносію, більш якісного і раціонального використання теплової енергії, відповідно до погодних умов та збалансованій подачі теплоносія до кінцевого споживача. Результати впровадження даного проекту можна буде отримати вже в опалювальному сезоні 2016-2017 років. Очікувана економія в грошовому еквіваленті – 40-80 тисяч гривень на рік. Збалансована подача теплоносія поліпшить умови проживання в будинку, скоротяться витрати теплової енергії через неефективне її використання. Всі ці заходи дозволять більш економно та якісно споживати теплову енергію.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

В ході виконання робіт були встановлені балансувальні вентилі, частково замінені труби системи опалення, які знаходяться у підвалі на сучасні поліпропіленові, відсічні засувки, буде замінена теплоізоляція трубопроводів, встановлене нове сучасне енергоефективне обладнання ІТП, яке забезпечить гідравлічно-стійкий режим у тепловій мережі будинку, що призведе до більш досконалого опалення квартир.

Фотографії