• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Будівництво дитячого майданчика "Веселі малюки" Реалізований

Доданий
10.08.2017
Номер
35
Благоустрій

Актуальність цього проекту полягає у необхідності створення умов для забезпечення різних напрямів розвитку дітей.. Медичні висновки свідчать що причиною багатьох хвороб є "руховий дефіцит".

Автор проекту
"Благодійний фонд "Патріотична підтримка"
"Благодійний фонд "Патріотична підтримка"
Бюджет
175 500 грн
Розрахунок бюджету
Район
Покровський

Опис

Мета проекту

Розвиток і вдосконалення фізичних, інтелектуальних та духовних якостей особистості дитини; пропаганда здорового способу життя; формування почуття колективізму, спільної ігрової діяльності у дітей міста Кривого Рогу.

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Вільний час діти проводять дома біля телевізорів та комп’ютерів, тому що у них відсутня інша альтернатива дозвілля. Тому будівництво дитячого майданчику "Веселі малюки", є дуже актуальним і необхідним засобом гарантованого усестороннього розвитку дитини.

Очікуваний результат

Результати проекту: - підвищення активності населення. - покращення взаємовідносин між батьками та дітьми. - організація дозвілля для дітей.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Дитячий майданчик повинен розвивати, зміцнювати фізичне, психічне здоров’я дитини і в той же час бути безпечним, майданчик, який виключає травматизм, віддалений від сміттєвих контейнерів, який озеленює і є яскравим кольоровим акцентом в навколишньому середовищі.
При реалізації даного проекту проведено ряд заходів: розробка проекту дитячого майданчика, погодження з виконкомом районної у місті ради, планування місцевості, підготовчі роботі, монтажні роботи, благоустрій дитячого майданчика.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління культури