• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Медико-соціальний та психологічний супровід ВІЛ-позитивних дітей "Турбота" Реалізований

Доданий
10.08.2017
Номер
33
Охорона здоров'я

Проект спрямований на сприяння впровадженню лікування антиретровірусною терапією, налагодженню системи своєчасної діагностики та диспансерного нагляду ВІЛ-позитивних дітей , забезпечення медико-соціального та психологічного супроводу дітей та підлітків з ВІЛ-інфекцією, що знаходяться на обліку.

Автор проєкту
ГО "КМБ ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ"
ГО "КМБ ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ"
Бюджет
188 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Металургійний

Опис

Мета проекту

Забезпечити медико-соціальний та психологічний супровід дітей та підлітків, що живуть з ВІЛ, їх ефективну соціалізацію в суспільство та запобігти поширенню ВІЛ-інфекції.

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Основною проблемою, на розв’язання якої спрямовано проект, є 100% прихильність дітей та підлітків до високоактивної антиретровірусної терапії, що є запорукою якісного життя, та профілактикою розповсюдження епідемії ВІЛ/СНІД.

Очікуваний результат

Ефективна соціалізація ВІЛ-позитивних дітей в суспільство, подолання самостигматизації, напрацювання навичок безпечної поведінки, лідерських якостей та бажання особистісного розвитку.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

- батьки/опікуни маленьких ВІЛ-позитивних дітей налаштовані на своєчасне проходження діагностичних досліджень та не ухиляються від диспансеризації;
- діти, яким відкрито ВІЛ-статус, приймають діагноз, мають почуття контролю над власним тілом/життям, позитивно налаштовані на довготривалий прийом АРВ-препаратів;
- підлітки, що живуть з ВІЛ успішно соціалізовані в суспільство, мають навички безпечної поведінки, що попереджає розповсюдження ВІЛ.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Комітет з фізичної культури і спорту