• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Енергозберігаючі заходи - запорука добробуту Реалізований

Доданий
10.08.2017
Номер
32
Енергозбереження

Найбільші втрати тепла відбуваються через старі вікна великих та середніх розмірів та вхідні двері – до 30% тепла. Вирішення проблеми – заміна існуючих на металопластикові. Ізоляція трубопроводу центрального опалення на холодному горищі – одне з найважливіших завдань. Ізоляція настільки зношена, що вже не виконує своєї функції, необхідна її заміна.

Автор проєкту
ОСББ "Кропивницького 19"
ОСББ "Кропивницького 19"
Бюджет
199 940 грн
Розрахунок бюджету
Район
Покровський

Опис

Мета проекту

Заміна вікон і тамбурних дверей в місцях загального користування – під’їздах, та ізоляція трубопроводу центрального опалення на горищі

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Найбільші втрати тепла відбуваються через старі вікна великих та середніх розмірів та вхідні двері – до 30% тепла.Ізоляція трубопроводу центрального опалення на холодному горищі – одне з найважливіших завдань. Ізоляція настільки зношена, що вже не виконує своєї функції.

Очікуваний результат

Заміна існуючих, зношених фізично і морально вікон і дверей на металопластикові з енергозберігаючим двокамерним склопакетом та п`ятикамерним профілем, які відповідають стандартам нашої кліматичної зони, що дозволяє знизити витрати на опалення за рахунок зменшення понаднормових втрат тепла і підвищити температуру в приміщенні на 3-5 градусів. Передбачається встановлення інерційних приладів автоматичного зачинення тамбурних дверей.Сучасні теплоізоляційні матеріали дозволяють споживачам теплової енергії будинку, з найменшими втратами тепла, отримати теплоносій такої температури, як на вході в будинок.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Від проекту очікується збереження тепла у місцях загального користування, що зменшить витрати ресурсів на обігрів приміщень. Саме завдяки зменшенню кількості споживання тепла, виробник теплової енергії зменшує рівень використання природного газу та вугілля, що в свою чергу сприяє зменшенню викидів у атмосферу шкідливих речовин, що забруднюють наше місто.
Ізоляція трубопроводу з базальтового волокна в поєднанні з іншими, вже впровадженими заходами (встановлено лічильники тепла за власні кошти, замінено і ізольовано трубопровід центрального опалення в підвальному приміщенні за бюджетні кошти, а також система центрального опалення оснащена індивідуальними тепловими пунктами за бюджетні кошти), дасть змогу економити енергоносій, зменшить теплові втрати теплової енергії та підвищити якість послуги з опалення.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління культури