• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Теплий та безпечний будинок Реалізований

Доданий
10.08.2017
Номер
30
Енергозбереження

Проект спрямований на розв’язання таких основних завдань, а саме:
- поліпшення стану житлового фонду та прилеглих територій;
- проведення заходів з енергозбереження та енергоефективності.

Автор проєкту
ЖБК "Жовтень-17"
ЖБК "Жовтень-17"
Бюджет
164 400 грн
Розрахунок бюджету
Район
Покровський

Опис

Мета проекту

Покращення умов проживання та безпеки життя мешканців нашого будинку шляхом впровадження заходів по енергозбереженню і енергоефективності та заходів по убезпеченню користування ліфтами.

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Обладнання ліфтів в будинку вже досягло критичного терміну експлуатації і була нагальна потреба зробити поточний ремонт ліфтів. Тому в рамках даного проекту була зроблена кваліфікована діагностика зношеності всіх вузлів обладнання ліфтів.

Очікуваний результат

Впровадження заходів по енергозбереженню і енергоефективності та заходів по убезпеченню користування ліфтами. Під час виконання поточного ремонту були замінені та відремонтовані найбільш зношені вузли та деталі, оновлені кабіни ліфтів. Ці заходи дозволять експлуатувати наші ліфти ще 4 роки в безпечному для життя людей стані. Під час проведення заходів з енергозбереження в рамках цього проекту старі дерев’яні вікна у під’їздах будинку були замінені на металопластикові, адже вони є енергоефективними. Були облаштовані нові відкоси з гіпсокартону, що також перешкоджає попаданню холодного повітря в будинок. Ведуться роботи з модернізації системи освітлення у під’їздах: замінюються застарілі лампи розжарювання на енергозберігаючі світлодіодні світильники, а також встановлюються сучасні датчики руху, які дозволять освітлювати під'їзди тільки тоді, коли там хтось знаходиться. Також в рамках реалізації цього проекту для поліпшення стану житлового фонду заплановано замінити старі дерев'яні вхідні двері в під’їздах на металеві утеплені з доводичами.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

У результаті реалізації проекту ми отримали теплий, затишний та безпечний будинок. Справно працюють відремонтовані ліфти. Налагоджена диспетчеризація роботи ліфтів. Покращився зовнішній вигляд будинку. Температура повітря у під’їздах нашого будинку стала на 5 - 6°С вище, ніж у сусідніх будинках. Зменшаться витрати з догляду за ліфтами та вікнами. Кошти, заощаджені за рахунок зменшення витрат на електроенергію та на купівлю лампочок, плануємо витратити на благоустрій прибудинкової території. Після реалізації цього проекту правління житлово-будівельного комплексу планує впроваджувати подальші заходи з підвищення енергоефективності будівлі, як то встановити індивідуальний тепловий пункт у підвалі будинку, утеплити зовнішні стіни будівлі, обладнати опалювальні прилади у всіх квартирах будинку радіаторними терморегуляторами, тощо.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління культури