• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

"Друге життя – крок назустріч" Реалізований

Доданий
08.08.2017
Номер
3
Соціальний захист

Проект спрямований на вирішення такої проблеми, як ремонт приміщення актової зали, площею 80,2 м2. У комунальній установі в якій буде реалізовуватись проект всього обслуговується близько 2,5 тис. людей похилого віку, інвалідів та інших верств населення.

Автор проекту
ГО "Центрально-міська районна організація
ГО "Центрально-міська районна організація ветеранів міста Кривого Рогу"
Бюджет
133 552 грн
Розрахунок бюджету
Район
Центрально-Міський

Опис

Мета проекту

Проведення поточного ремонту приміщення актової зали територіального центру, реалізація принципів поваги та гідності до отримувачів соціальних послуг, недопущення негуманних і дискримінаційних дій до них, людяності, підтримка їх фізичних, психологічних, соціальних здібностей, моральних якостей, творчих починань.

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Тільки у відділенні денного перебування працює 12 гуртків (танцювальний, кулінарний, вокальний, мистецький, вишивання та ін.), "Університет третього віку", художня самодіяльність, міні-театр, де приймають участь близько 300 осіб. Але відсутність необхідної кількості приміщень (кімнати для проведення групових занять, дозвілля, відпочинку, виконання фізичних вправ, тренінгової роботи тощо) та необхідних умов для проведення заходів не забезпечує реалізацію їх творчого потенціалу. Такі приміщення мають відповідати санітарно-гігієнічним нормам, протипожежним вимогам та мати естетичний вигляд. На теперішній час територіальний центр – найбільший осередок в районі масового та культурного перебування людей віком від 60 до 95 років. Тому, проблема організації їх дозвілля є однією з провідних. Рада ветеранів району у приміщенні даної установи постійно проводить заходи, присвячені знаменним датам. Цільовими групами, на які спрямований результат виконання проекту є особи, які через складні життєві обставини, спричинені інвалідністю, віком, станом здоров’я, соціальним становищем потребують адаптації (активного гармонійного пристосування) до змінених життєвих умов. За умов реалізації даного проекту такі люди матимуть можливість розвивати свої творчі здібності та здобувати мистецькі навички на існуючих фортепіанних та народних (баян, гітара, сопілка) інструментах, теоретично-хореографічно-художньому відділенні, а також, розвивати свій талант у хоровому та сольному співах.

Очікуваний результат

Реалізація проекту дозволила одержати як короткотривалі, так і перспективні наслідки. Короткотривалі результати проекту полягають у підвищенні ефективності та дієвості роботи комунальної установи за такими складовими: - ремонт актової зали загальною площею 80,2 м2; - покращення якості надання соціальних послуг; - залучення та збільшення кількості громадян, які потребують обслуговування в територіальному центрі; - сприяння розвитку їх творчого потенціалу; - пошук донорів для подальшого інвестування в соціальну сферу. Перспективними результатами реалізації проекту стане можливість: - підвищення культурно-естетичного та духовного рівня підопічних територіального центру; - забезпечення проведення загальнорайонних масових заходів в соціальній сфері; - виховання всебічно розвинутої, культурної особистості із глибоко усвідомленою громадянською позицією, почуттям національної самовідданості та патріотизму.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Проект спрямований на вирішення такої проблеми, як ремонт приміщення актової зали, площею 80,2 м2.

Фотографії

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Департамент соціальної політики