• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Впровадження енергозберігаючих заходів в ОСББ "Тамія" Реалізований

Доданий
10.08.2017
Номер
29
Енергозбереження

Питаннями енергозбереження мешканці нашого будинку переймаються вже декілька років. Ми встановили прилади обліку тепла, води, електролічильники на освітлення у під’їздах, замінили мережі холодного водопостачання у підвальному приміщенні на пластикові.

Автор проєкту
ОСББ "Тамія"
ОСББ "Тамія"
Бюджет
158 600 грн
Розрахунок бюджету
Район
Покровський

Опис

Мета проекту

Здійснення з енергозбереження в ОСББ "Тамія" шляхом встановлення металопластикових енергозберігаючих вікон та дверей у під’їздах житлового будинку по вул. Ракітіна, 17 м. Кривого Рогу

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Основною проблемою, для вирішення якої розроблено проект, є втрати теплової енергії будинку та високий рівень оплати за послуги теплопостачання.

Очікуваний результат

У результаті реалізації проекту у будинку замінено 11 металопластикових вікон, 5 металевих, 10 внутрішніх дверних блоків. В результаті зменшилися витрати на оплату послуг теплопостачання.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Короткострокові результати реалізації проекту полягають у поліпшенні теплоізолюючих властивостей вікон та дверей, зменшенні втрат теплової енергії до 20%. Були створені комфортні умови для проживання мешканців у будинку, економії ресурсів, і, як наслідок, коштів на оплату послуг.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління культури