• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Вікна з енергоефективними склопакетами - крок до сучасного комфортного будинку Реалізований

Доданий
10.08.2017
Номер
28
Енергозбереження

Чергове зростання цін на енергоносії змушує усіх мешканців міста вживати заходів щодо скорочення тепловтрат. Мешканці будинку №52 по вул. Соборності також мають низку проблем, пов’язаних з скороченням тепловитрат та збереження теплової енергії. Інноваційна спрямованість проекту полягає в збереженні тепла, зниженні споживання теплової енергії та комфортності проживання мешканців у своєму будинку.

Автор проєкту
ОСББ "Соборності 52"
ОСББ "Соборності 52"
Бюджет
50 200 грн
Розрахунок бюджету
Район
Металургійний

Опис

Мета проекту

Створити не тільки сучасні умови для комфортного проживання мешканців, серед яких люди похилого віку, інваліди та сім’ї із маленькими дітьми, але й запровадити енергозбереження завдяки заміні вікон.

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Чергове зростання цін на енергоносії змушує усіх мешканців міста вживати заходів щодо скорочення тепловтрат. Мешканці житлового будинку №52 по вулиці Соборності такоож мають низку проблем, пов’язаних з скороченням тепловитрат та збереження теплової енергії. Інноваційна, соціально-економічна спрямованість проекту полягає в збереженні тепла, зниженні споживання теплової енергії та комфортності проживання мешканців у своєму будинку. Адже сучасні металопластикові вікна стійкі практично до всіх видів метеорологічних впливів, що особливо важливо в умовах підвищеної вологості. Металопластикові вікна не вимагають спеціального догляду й додаткової обробки та мають високі показники з теплоізоляції та звукоізоляції.

Очікуваний результат

Соціально-економічна спрямованість проекту полягає в збереженні тепла, зниженні споживання теплової енергії та комфортності проживання мешканців у своєму будинку.Від реалізації даного проекту очікуються загальна економія витрат на опалення житлового будинку в розмірі 10-15% на рік за рахунок зменшення теплових втрат, також буде зменшено шумовий дискомфорт через близьке розташування автошляху з насиченим транспортним потоком та зменшено шкідливий вплив промислового пилу. Результати впровадження даного проекту, буде отримано вже в наступному опалювальному сезоні 2016-2017 років. Очікувана економія в грошовому еквіваленті – 11-15 тисяч гривень на рік.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Встановлення металопластикових вікон надасть можливість:
- максимально зберегти тепло в приміщенні й істотно скоротити витрати на опалення;
- економити енергію;
- зберігаючи енергію, зберегти ресурси, кількість яких у світі постійно скорочується;
- захистити мешканців будинку від пилу та шуму;
- створити комфортні умови проживання мешканців ОСББ "Соборності 52";
- покращити технічній та санітарний стан будівлі;
- раціонально споживати теплову енергію.
Досвід впровадження аналогічних проектів в інших містах України свідчить про те, що позитивний приклад впровадження енергозберігаючих та енергоефективних заходів сприяє подальшому заохоченню мешканців житлових будинків міста до подальшої активної участі в термомодернізації свого будинку та підвищенню загального рівня культури використання енергоресурсів в цілому.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління культури