• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Нові горизонти для людей поважного віку Реалізований

Доданий
10.08.2017
Номер
26
Соціальний захист

Проект спрямований на підтримку соціально незахищених верств населення, у тому числі людей з обмеженими фізичними можливостями, учасників антитерористичної операції на сході України та внутрішньопереміщених осіб.

Автор проєкту
ГО "Інгулецька районна організація ветеранів"
ГО "Інгулецька районна організація ветеранів"
Бюджет
89 100 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький

Опис

Мета проекту

Надання допомоги в адаптації до нових умов життя людям пенсійного віку та інвалідам (збагатити їх знаннями й навичками, необхідними для повноцінного життя в сучасному високотехнологічному суспільстві, а також підтримання їх фізичних, психологічних та соціальних здібностей).

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Дослідження виявили, що характерним для людини похилого віку є загострене відчуття самотності через обмеження спілкування з навколишнім світом, переживання втрати близьких та друзів, відчуття власної непотрібності та покинутості. Часто людина похилого віку повністю позбавлена людського спілкування, що викликає депресію, підозрілість, недовіру, самоізоляцію, відчуття тривоги, небажання виробляти стиль самостійного життя.

Очікуваний результат

Надання соціальних послуг з необхідним обладнанням для інвалідів, одиноких непрацездатних громадян похилого віку та інших категорій пенсіонерів направлені на пропаганду здорового способу життя, формування позитивного світогляду, оволодіння новими професійними знаннями й навичками.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

У результаті реалізації проекту закуплено для КУ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) № 1 в Інгулецькому районі": телевізор діагоналлю 55; акустичну апаратуру та мікрофон для проведення масових заходів; ноутбук; спортивні тренажери (силова станція, бігова доріжка, велотренажер) та спортивне обладнання (масажна доріжка, масажери, експандер, м’ячі).
Закуплене обладнання дає можливість створення на базі територіального центру соціального обслуговування умов для:
- освіти, самовдосконалення, організацii дозвiлля, зайнятостi людей похилого вiку, iнвалiдiв. (науково-пiзнавальнi програми, перегляд улюблених кiнофiльмiв, створення самостiйних фiльмiв за участю пiдопiчних, тощо);
- проведення корекцiйно-оздоровчих заходiв, покращення емоцiйного та психологiчного стану найбiльш незахищених верств населення – пенсiонерiв та iнвалiдiв.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент соціальної політики