• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Впровадження енергозберігаючих заходів "Теплий будинок" Реалізований

Доданий
09.08.2017
Номер
20
Енергозбереження

Вартість опалення стала важкою ношею для сімейного бюджету. Великі комунальні платежі за послуги опалення є результатом надмірного споживання теплової енергії. Причина вищезазначеного – житловий будинок збудовано без належної уваги к питанню економії енергії, тому що раніше вона була дешевою.

Автор проєкту
ОСББ "Перемоги 20"
ОСББ "Перемоги 20"
Бюджет
48 600 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький

Опис

Мета проекту

проведення заходів з енергозбереження у багатоквартирному житловому будинку за адресою проспект Перемоги, будинок 20, практичне втілення яких виконано у вигляді утеплення зовнішніх стін будинку. Для визначення вартості виконання робіт з утеплення зовнішніх стін будинку розроблено проектно-кошторисну документацію, що і було підставою участі Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку "Перемоги 20" у конкурсі проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет".

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Вивчено, що таке термомодернізація будинку, та чому її варто виконати; визначена суспільна думка з питання доцільності проведення заходів з енергозбереження;

Очікуваний результат

Розроблення проектно-кошторисної документації

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

- отримання практичного досвіду по пошуку сучасних заходів з енергозбереження; - вивчення суспільної думки з питання впровадження термомодернізації будинку, актуалізації цього питання серед населення та спільний пошук шляхів його вирішення; - отримання практичного досвіду по розробленню проектів для участі у конкурсах соціального спрямування; - розроблення проектно-кошторисної документації з виконання робіт по утепленню зовнішніх стін будинку.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління культури