• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Оновити та заощадити Реалізований

Доданий
09.08.2017
Номер
18
Енергозбереження

Проблема енергозбереження на межі тисячоліть перетворилась в одну з глобальних проблем людства. Значний рівень енергозалежності України в умовах невпинного подорожчання енергетичних ресурсів означає безальтернативність якнайшвидшого переходу до новітніх енергозберігаючих технологій та гостру необхідність підвищення ефективності використання енергетичних ресурсів.

Автор проєкту
ОСББ "Олімп 34"
ОСББ "Олімп 34"
Бюджет
84 700 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький

Опис

Мета проекту

Проведення заходів з енергозбереження у багатоквартирному житловому будинку за адресою вулиця Гірників, будинок 34, практичне втілення яких виконано у вигляді заміни старих вікон міжповерхових сходових прольотів на енергозберігаючі.

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

. Проект покликаний вирішити одну з найважливіших задач сьогодення: максимально зберегти тепло в будинку й істотно скоротити витрати на опалення, що впливає на економію енергоресурсів. Цим самим створюються комфортні умови проживання мешканців ОСББ "ОЛІМП 34". Результатом реалізації проекту є усунення до 37% втрат тепла в будинку (якщо взяти всі тепловтрати за 100%).

Очікуваний результат

Отже, в результаті встановлення енергозберігаючих металопластикових вікон в під’їздах житлового будинку ми отримаємо: - економію енергоресурсів; - збереження тепла у приміщенні Фінансування коштом міського бюджету – 84,7 тис. грн.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Основними заходами проекту є залучення максимальної кількості мешканців будинку для виконання робіт, які не потребують кваліфікованих спеціалістів (демонтаж старих вікон, завантаження та вивезення сміття, відновлення відкосів) для ефективного та економного використання фінансів.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління культури