• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

"Модернізація харчоблоку - шлях до здорового харчування" На реалізації

Доданий
28.08.2018
Номер
99
Освіта

Модернізація обладнання на харчоблоці надасть можливість створити умови для зміцнення здоровя дітей, забезпечення повноцінного харчування у відповідності до сучасних вимог, приготування здорової, якісної, безпечної та раціональної їжі, у тому числі овочевих, ягідних, картопляних пюре; покращення умов праці працівникам харчоблоку.

Автор проекту
Наталія
Наталія Мігуцька
Бюджет
142 405 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький
Адреса
вул. Подлєпи, 41А, Кривий Ріг

Опис

Співавтори

Коник Катерина Володимирівна

Проблема

Застаріле обладнання, яке не відповідає сучасним санітарним вимогам, вимогам техніки безпеки персоналу або взагалі відсутнє, вимагає зайвих енергозатрат.

Мета проекту

Збереження здоровя дітей шляхом використання інноваційних технологій приготування їжі. Створення умов для забезпечення повноцінного, здорового, якісного, безпечного, раціонального та збалансованого харчування дітей. Зменшення витрати електроенергії та водних ресурсів в процесі приготування їжі, відповідно до державної програми енергозбереження.

Очікувані результати

За рахунок використання нового енергозберігаючого обладнання планується суттєво покращити якість харчування дітей, знизити енергозатрати, досягнення відповідності роботи харчоблоку санітарним вимогам та вимогам техніки безпеки.

План заходів з реалізації проекту

Закупівля нового обладнання для харчоблоку, виконання монтажних робіт.