• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Спорт для всіх: і дорослих, і малих» Відхилений остаточно

Доданий
03.09.2021
Номер
99
Спорт

Встановлення комплексу гімнастичних та ігрових зон на території між будинками №15, 16 та 17 по вулиці Карбишева Тернівського району міста Кривого Рогу.

Автор проєкту
Бюджет
292 063 грн
Розрахунок бюджету
Район
Тернівський
Адреса
Карбишева вулиця, Тернівський район, Кривий Ріг

Опис

Об'єкт комунальної власності міста або благоустрою, де планується реалізація проєкту

Територія загального користування між будинками 15, 16, 17 по вул. Карбишева.

Цільова аудиторія

Нові гімнастичні та ігрові комплекси призначені для ведення здорового способу життя більше, ніж 20-30 дітей дошкільного віку та підлітків, а також до 100-200 людей необмеженої вікової категорії, включаючи людей «золотого віку», які мешкають на прилеглій території району. Сюди зможуть приходити всі мешканці та гості району, які захочуть покращити свій фізичний стан, а також культурно відпочити на зручних лавках.

Проблема

Будинки №15, 16 та 17 по вулиці Генерала Карбишева міста Кривого Рогу Тернівського району побудовані в період кінця 60-х – на початку 70-х років минулого століття. До сьогоднішнього часу на території загального користування, яку мешканці будинку №17 вважали своїм двором, зберігся лише один металевий турнік для занять спортом та спогади старшого покоління про їх веселе цікаве дитинство на цьому колись майданчику. Наразі на майданчику силами активних мешканців встановлені дві гойдалки для малечі, вкопані та розфарбовані шини для стрибків по ним, побудована нова пісочниця, яка закривається дверцятами та у відкритому стані має дві лавки для дітлахів, які граються в піску. На залізний турнік мешканці виготовили та прикріпили кільце для м`яча. І не зважаючи на відсутність сучасного майданчику, тут завжди повний двір дітлахів з будинків навкруги. Поряд з майданчиком знаходиться Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №271", який відвідує більше 100 дітей дошкільного віку. Частина цих дітей ввечері та у вихідні приходить сюди гратися, а шлях до садочку в багатьох лежить саме через цей майданчик. Але відсутність більш розвиненого комплексу спортивних тренажерів та конструкцій для занять спортом поряд зі своїми будинками змушує мешканців йти до парку або на шкільні подвір`я, а підлітків нерідко привертають покинуті старі будівлі комунальної власності, що несе небезпеку їхньому здоров’ю та життю.

Мета проєкту

Облаштувати спортивний майданчикна території між будинками №15, 16 та 17 по вулиці Карбишева Тернівського району міста Кривого Рогу шляхом встановлення комплексу гімнастичних та ігрових зон, а також зон для відпочинку для популяризації здорового способу життя, а також можливості проведення спортивних змагань з настільного тенісу.

Завдання проєкту

- популяризація району серед мешканців;
- підняття рівня фізичної підготовки дошкільнят, підлітків, дорослих, а також людей «золотого віку»;
- пропаганда здорового способу життя;
- налагодження дружніх стосунків між різними віковими категоріями через участь у змаганнях командами;
- підняття духу лідерства.

План заходів з реалізації проєкту

1. Інформування мешканців вулиці Карбишева та інших вулиць 17 кварталу про хід реалізації проекту через соцмережі (Фейсбук, Вайбер), особисті зустрічі на території району.
2. Виготовлення проєктно-кошторисної документації, технічний авторський нагляд та її експертиза.
3. Визначення підрядної організації для виконання робіт та постачальників цих комплексів.
4. Підготовка ґрунту під гімнастичні та ігрові комплекси.
5. Встановлення гімнастичних та ігровихкомплексів, встановлення лавок з урнами.
6. Проведення свята на честь відкриття спортивного майданчика.

Очікувані результати

Результатом реалізації проєкту стане облаштування зони активних, безпечних занять спортом як для дорослих, так і для дітей, які мешкають по вулиці Карбишева, а також для гостей з інших вулиць району.
Після реалізації проєкту на території між будинками №15, 16 та 17 по вулиці Карбишева Тернівського району міста Кривого Рогу підвищиться комфорт та безпека мешканців прилеглих будинків та гостей з інших вулиць мікрорайону. Діти матимуть можливість активно та безпечно проводити час, займаючись спортом на майданчику поряд зі своїми будинками, а батьки, в свою чергу, будуть спокійні за безпеку та здоров’я своїх дітлахів, а також зможуть самі приділити час на заняття спортом, не витрачаючи йогодля походу до парку або шкільних дворів.

Вказати категорію конкурсанта (1 або 2)

2

Співавтор

Степанець Ольга Андріївна.

Фотографії