• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Urban City для молоді Брав участь

Доданий
22.08.2019
Номер
98
Молодіжні проєкти

Проект спрямований на формування культури суспільного життя в молодіжному середовищі, спрямованого на позитивний маркетинг та брендінг міста. Пропонується провести серію практичних триденних воркшопів для молоді урбаністичної тематики, основ проектного менеджменту, участі, комунікативних навичок, по завершенню яких, відбудеться Ярмарок проектів, найвдаліші з яких будуть реалізовані у місті.

Автор проекту
Бюджет
199 600 грн
Розрахунок бюджету
Район
м. Кривий Ріг
Адреса
вул. Пуріна, 44, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Проблема, на вирішення якої спрямовано проект, є недостатньо ефективна комунікація між молоддю, владою та бізнесом, а також низький рівень громадської активності молоді.

Мета проекту

Метою проекту є формування молодіжного лідерства у сфері місцевого економічного розвитку, муніципального управління та врядування шляхом проведення протягом 2020 року серії практичних триденних воркшопів для молоді з урбаністичної тематики, основ проектного менеджменту та участі, комунікативних навичок. По завершенню воркшопів відбудеться Ярмарок проектів, найкращі та найкреативніші з яких, будуть запропоновані для реалізації місцевій владі та власникам підприємств та субєктів бізнесу міста.

Очікувані результати

Зміна стереотипного уявлення серед молоді міста, що від них нічого не залежить; формування розуміння, що молоді люди є творцями та агентами змін в Кривому Розі; створення платформи взаємодії між владою-молоддю-бізнесом, яка стане консолідуючою силою в цьому трикутнику.

План заходів з реалізації проекту

В рамках проекту планується: провести три 3-денні тренінги для учасників проекту; організувати та провести екскурсії для учасників навчання на об’єкти промислового туризму міста з проведенням командного квесту; підготувати та провести Ярмарок проектів з запрошенням можливих донорів, які будуть готові до фінансування найвдаліших та реалістичних проектів; підготувати звіт про реалізацію проекту.

Якщо Ваш проект освітній, він є великим проектом?

Ні.

Фотографії