• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

"Країна здорового способу життя" Брав участь

Доданий
28.08.2018
Номер
96
Освіта

Пропаганда здорового способу життя – є основною метою проекту. Його реалізація надасть можливість педагогам закладу приділяти більше уваги на розвиток та зміцнення здоров’я дітей з особливими потребами. Діткам буде комфортно, цікаво, затишно, а головне – безпечно. Вони зможуть повноцінно займатися спортом та спортивно-розвиваючими гуртками у безпечній спортивній залі.

Автор проекту
Людмила
Людмила Харькова
Бюджет
241 498 грн
Розрахунок бюджету
Район
Покровський
Адреса
вул. Світальського Миколи (Коротченка), 4А, Кривий Ріг

Опис

Проблема

В закладі дошкільної освіти №280 здійснює роботу 10 груп: із них 3 групи для дітей з порушеннями психологічного розвитку, 2 групи для дітей з загальним недорозвитком мовлення, 4 групи загального розвитку та 1 група раннього віку. Корекційно – розвивальна робота в садочку передбачає комплексний вплив на різні сторони розвитку дитини з психофізичними порушеннями . Контингент закладу становлять діти, у яких є порушення психічного розвитку з недорозвитком пізнавальних процесів, незрілістю емоційно-вольової сфери, з загальним недорозвитком мовлення. Головною метою колективу є створення системи корекційно-розвивальної роботи у закладі для дітей із психофізичними порушеннями, сприяння покращенню загального здоров’я, фізичного та інтелектуального розвитку, соціального та емоційного потенціалу, формування гармонійної особистості, розвиток її творчих здібностей і нахилів, підготовка до інтеграції в соціум. Саме на допомогу у розв’язанні цих проблем і спрямована реалізація проекту «Країна здорового способу життя». Цільова група на яку спрямовані результати виконання проекту це педагоги та вихованці закладу дошкільної освіти №280.

Мета проекту

Головна мета проекту є облаштування спортивної зали для дітей дошкільного віку з особливими потребами, сучасним спортивно-ігровим обладнанням. Це дасть можливість покращити організацію фізкультурно-оздоровчої і просвітницької роботи в ЗДО та сприяє зміцненню здоров’я дітлахів.

Очікувані результати

Успішна реалізація цього проекту дозволить вирішити одне з найголовніших завдань – створення комфортних та безпечних умов для дітей з особливими потребами. Проект допоможе у вихованні здорових, фізично активних, розвинених діток, які будуть рости здоровими і щасливими. Вплив проекту на подальше життя мешканців: - соціальний: зниження захворюваності дітей що, як наслідок, веде до системної професійної зайнятості батьків; - оздоровчий: створення необхідних умов для зміцнення та загартування дитячого організму, діти зможуть розвивати всі групи м’язів, вестибулярний апарат, увагу,дрібну моторику, соціальні навички та інші важливі для подальшого повноцінного життя аспекти. - естетичний: покращення привабливого вигляду ЗДО.

План заходів з реалізації проекту

Перелік заходів проекту:- приведення санітарного стану спортивної зали за вимогами Державних санітарних норм Міністерства охорони здоров'я України; - закупівля нового спортивного обладнання; - монтаж спортивного обладнання; - введення інноваційних технологій в систему фізкультурно-оздоровчої роботи закладу з дітьми з особливими потребами на заняттях з фізичного вихованнях, спортивних святах та розвагах з залученням батьківської громади.