• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Придбання та встановлення елементів благоустрою в зеленій зоні відпочинку на б-рі М-Василевського» На реалізації

Доданий
13.10.2017
Номер
96
Благоустрій

Б-р М-Василевського розташовано далеко від "червоної лінії" та зупинок масового руху транспорту (зупинки "Ювілейна", ...), крім того мешканців в дорозі може зненацька застати негода, тому є необхідність в облаштуванні місць тимчасового відпочинку, де, також, можливо заховатись від негоди чи в гарну погоду відпочити, граючи в шахи, шашки за столиками, які встановити у критих альтанках.

Автор проекту
Лариса
Лариса Денісова
Бюджет
100 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Покровський
Адреса
Маршала Василевського бульвар, Покровський район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Головні проблеми, на розв'язання яких спрямовано цей проект, це відсутність благоустрою території бульвару - саме місцями тимчасового відпочинку, адже бульвар М-Василевського розташований досить далеко від «червоної лінії» та зупинок масового руху транспорту (зупинки «Ювілейна») у різні напрямки. Тому потрібно досить багато часу щоб дістатися зупинки. На бульварі мешкають люди різного віку та здоровˈя і не завжди вони можуть подолати цей шлях без зупинок. Люди похилого віку, з поганим здоровˈям чи особливостями здоровˈя, мамочки з візочками, часто потребують у дорозі відпочинку. Крім того, мешканців може зненацька застати непогода: сильний дощ, град чи сніжна завірюха. На бульварі не має жодного місця для інтелектуального розвитку мешканців, тому у цих альтанках пропоную встановити столики з розміченими дошками для гри в шашки та шахи, та стільці або лавочки, урни. Відсутність благоустрою території веде до погіршення криміногенної обстановки на бульварі, не можливості перепочити в дорозі, сховатися від непогоди, поганого настою мешканців. Відсутність урн засмічує зелену зону. Мешканці не мають змоги пограти в інтелектуальні ігри.

Мета проекту

Мета проекту – благоустрій бульвару для отримання можливості мешканцям бульвару та його гостям комплексно та з користю для здоров'я перепочивати у місцях тимчасового відпочинку, крокуючи до «червоної лінії» та зупинок масового руху транспорту (зупинки «Ювілейна», ... ) у різні напрямки, адже бульвар М-Василевського розташований досить далеко від великої кількості транспорту і не все цей шлях можуть подолати одразу; також мета проекту полягає у можливості сховатися від негоди в облаштованих критих альтанках з лавочками та столиками, урнами. Крім того, столики для гри в шахи та шашки дадуть змогу мешканцям пограти в цікаві інтелектуальні ігри, адже на бульварі не має облаштоавних місць для інтелектуального відпочинку. В альтанках люди зможуть спілкуватися та відпочивати, а сміття викидати в урни, пілкуючись про навколишнє середовище. Мета проекту буде досягнута шляхом придбання та встановлення критих білих кованих альтанок з лавочками, столиками для шахів та шашок, урн для сміття. Цікаві та гарні елементи благоустрою покращать зовнішній естетичний вигляд бульвару та додадуть мешканцям комфорту.

Очікувані результати

Реалізація проекту по придбанню та встановленню елементів благоустрою в зеленій зоні відпочинку по б-ру М-Василевського матиме довготривалі результати та буде функціонувати після закінчення фінансування в рамках конкурсу, а саме: - дасть змогу мешканцям бульвару пишатися комфортністю та красотою місця свого мешкання; - з появою елементів благоустрою стане безпечніше ходити по бульвару, а значить покращиться криміногенна обстановка; - встановлені лавочки дадуть змогу людям, прогулюючись, відпочити та спілкуватися, дихаючи свіжим повітрям; - криті білі ажурні ковані альтанки – стануть прикрасою бульвару, району, міста; дадуть змогу людям різного віку перепочити у дорозі, сховатись від непогоди; покращать естетичний вигляд місцевості; придадуть легкості бульвару та гарного настрою людям; - столики для гри в шахи та шашки дадуть змогу людям розвиватись інтелектуально та с задоволенням проводити вуличні змагання за перемогу у шахових та шашочних партіях; - наявність урн та висаджені, при необхідності, мешканцями дерева і квіти покращить зовнішній вигляд території та знімуть навантаження на навколишнє середовище; - благоустрій бульвару буде логічним продовженням благоустрою скверу Співдружності, за який ми дуже вдячні владі міста; - наявність місць відпочинку приверне на бульвар відпочиваючих, увагу інших вулиць до встановлення місць тимчасового відпочинку, так необхідних у нашому довгому місті; - люди зможуть покращити своє здоровˈя, отримають гарний настрій, позитивні емоції, задоволення від можливості відпочити та ходити по безпечній та впорядкованій території, отримають задоволення від комфорту своєї рідної вулиці – бульвару М-Василевського та з краси бульвару зможуть черпати натхнення на кожен день.

План заходів з реалізації проекту

Для реалізації проекту потрібно виконати такі заходи: 1. Підготувати картинки бажаних елементів благоустрою бульвару. 2. Продумати де краще розмістити бажані елементи благоустрою бульвару та зазначити їх можливе розташування на місцевості з урахуванням розташування підземних комунікацій та їх санітарних зон.. 3. Скласти загальний бюджет проекту, який складається з кошторису робіт, які необхідно виконати для реалізації проекту, вказуючи заходи, статті витрат, вартість одиниці найменування або робіт за одиницю найменування, їх кількість та сума усіх у гривнях; джерела фінансування. 4. Виконати підготовчі роботи, при необхідності, спланувати місцевість, розчищаючи від кущирів чи сміття; де потрібно - утрамбувати грунт, а під встановлення елементів благоустрою вирити достатні поглиблення для їх закріплення у землі. 5. Закупити елементи благоустрою, встановити їх та надійно закріпити. 6. Силами мешканців, де потрібно, висадити квіти.

Фотографії