• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Інгулецький EUROFEST На реалізації

Доданий
04.09.2020
Номер
96
Молодіжні проєкти

Основна мета проведення свята - поглиблення знань про країни Європи, значення Європейського союзу та його роль у світі, виховання поваги до національних, духовних та культурних надбань Європейських народів, почуття відповідальності за спільне майбутнє та відчуття Європейського громадянства.

Автор проєкту
Бюджет
199 980 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький

Опис

Проблема

Кожне десятиліття породжує нові, властиві тільки йому пристрасті та захоплення. Молодь, як прогресивна ланка суспільства, на яку завжди покладаються великі сподівання, виступає в цьому випадку таким собі індикатором, який показує наявні суспільні суперечності. На тлі залежностей, що вже давно існують, поступово починають проявлятися нові, більш актуальні проблемні сфери, які не впорядковані належним чином.
Доступність до нових видів «благ», стрімкий розвиток гаджетів, спрямованих саме на розважальну складову суспільного споживання, складності в стосунках із рідними й близькими, падіння рівня співчутливості — це лише частина довгого списку, але вона окреслює негативний бік становлення сучасної української молоді в суспільстві. Bci ці чинники зумовлюють появу на тлі «старих» видів залежностей, як-от алкоголізм, паління, вживання наркотичних речовин, «нових», що стрімко набирають обертів i розширюють свій ареал в Україні. У даному випадку залежності виступають своєрідним способом втечи від реалій світу, на деякий час відволіктися від постійної конкуренції та метушні людського буття.
Проведення різноманітних фестивалів є поштовхом відкласти гаджети та почати спілкуватися не в мережі а особисто, творити, опановувати цікаві навички, отримувати нові знання.
Тож проведення фестивалю EUROFEST у Кривому Розі та оформлення локації «Острів культури» є однією з ланок, яка сприяє привабливості міста та залучення мешканців міста до активності.

Мета проєкту

Метою даного проекту є широка презентація країни Євросоюзу з її культурним життям, у її багатогранному жанровому різноманітті. Покращення іміджу міста, проведення культурно-мистецьких заходів на високому рівні, відволікання молоді та малечі від гаджетів та спілкування в мережі, проведення більш активного дозвілля, підвищення знань в напрямку культури, освіти, науки європейських країн. Реалізація проекту створить умови для популяризації та розвитку туризму та сприятиме формуванню позитивного іміджу міста серед молоді та гостей Кривого Рогу.

Очікувані результати

Проведення якісної презентації країн Євросоюзу дасть можливість для створення умов для самореалізації талановитих і обдарованих дітей та молоді, залучення їх до культурного життя міста та району. Приверне увагу до міста Кривого Рогу, як однієї з культурних столиць України. Святкування «Єврофесту» позитивно впливає як на духовний так і культурний розвиток громадськості.

План заходів з реалізації проєкту

Реалізація проєкту передбачає співпрацю з організаторами фестивалю «EUROFEST». У рамках фестивалю
Проєктом пропонується проведення якісної організації «острову культури» європейської країни, яку представлятиме Інгулецький район.
Насамперед, це проведення промоційних заходів локації європейської країни, які включатимуть послуги з виготовлення друкованої рекламної продукції (буклети, плакати) та послуги з оренди та встановлення в локації банерів.
Наступним заходом в реалізації даного проекту стануть послуги сторонніх фахівців з технічного забезпечення, а це: музичний супровід облаштування «острову культури» повітряними кульками, облаштування «острову культури» європейської країни тематичним обладнанням, майстер-клас з виготовлення страв національної кухні європейської країни та забезпечення локації автономною електричною енергією (генератор). Одними із основних заходів будуть послуги сторонніх фахівців з організації концертно-розважальної програми: оренда тематичних костюмів та виступ ведучих, співаків, музичних і хореографічних колективів.
Не менш важливим заходом будуть транспортні витрати - послуги з вантажних перевезень та послуги з пасажирських перевезень.

План заходу, Орієнтовна дата, відповідальний.
1. Укладання договору з автором на реалізацію проєкту Лютий 2021 Виконком Інгулецької районної у місті ради разом з автором проєкту
2. Проведення процедури закупівлі послуг За регламентом Виконком Інгулецької районної у місті ради
3. Укладання договорів з виконавцями послуг Після проведення процедури тендеру Виконком Інгулецької районної у місті ради
4. Розробка локації згідно з тематикою європейської країни Березень – квітень 2021 Виконком Інгулецької районної у місті ради разом з автором проєкту
5. Проведення промоцій них заходів локації європейської країни Квітень – травень 2021 Виконком Інгулецької районної у місті ради разом з автором проєкту
6. Проведення заходу День святкування Дня Європи Виконком Інгулецької районної у місті ради разом з автором проєкту та підрядні організації.
звітування про реалізацію проєкту та інформування громадськості про його виконання через ЗМІ, Інтернет ресурси
7. Після проведення заходу Виконком Інгулецької районної у місті ради разом з автором проєкту