• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

"Інтерактивний простір". Розвиваючі технології, інновації в мистецькій школі. Брав участь

Доданий
28.08.2018
Номер
95
Культура

У рамках реалізації проекту планується створити інтерактивну аудиторію – простір для інноваційних сучасних технологій для застосування в освітньому та творчому процесах для учнів музичної школи. Заняття з використанням інтерактивних технологій будуть сприяти збільшенню творчості учнів, підвищенню мотивації, зацікавленості та виведуть процес навчання на якісно новий рівень.

Автор проекту
Оксана
Оксана Сіянко
Бюджет
126 122 грн
Розрахунок бюджету
Район
Тернівський
Адреса
вул. Самотічна, 6, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Проект «Інтерактивний простір. Розвиваючі технології, інновації в мистецькій школі» спрямований на вирішення питання щодо підтримки інноваційних методів освіти, зокрема мистецької освіти, створення умов для розвитку інтелектуального творчого потенціалу учнів. Результати виконання проекту розраховані на широку цільову аудиторію – учнів молодших, середніх та старших класів музичного і театрального відділень, відділу образотворчого мистецтва та учнів школи раннього естетичного виховання.

Мета проекту

Метою проекту є запровадження інноваційних методів освіти, використання інтерактивних технологій, цифрових освітніх ресурсів з метою підвищення мотивації, зацікавленості учнів до занять та виведення освітнього процесу на новий якісний рівень.

Очікувані результати

Короткотривалими результатами є: • створення інтерактивного простору, аудиторії для розвитку інтелектуального, творчого потенціалу учнів; • використання інтерактивних технологій, цифрових освітніх ресурсів з метою підвищення мотивації та зацікавленості учнів в освітньому процесі, активізації колективних форм роботи; • поліпшення матеріальної бази КММШ №10 для реалізації проекту. Перспективні наслідки реалізації проекту: • максимальна реалізація потенціалу інформаційних технологій в навчальному процесі; • підвищення якості освіти, виведення процесу навчання у закладі на якісно новий рівень; • розповсюдження досвіду роботи з сучасними розвиваючими технологіями в мистецьких школах. Проект має довготривалу перспективу та після закінчення фінансування інтерактивна аудиторія на базі школи продовжить системне та ефективне функціонування.

План заходів з реалізації проекту

Заходи проекту: 1. Технічне переобладнання аудиторії КПМНЗ «КММШ №10»: придбання комплекту шкільної інтерактивної системи Smart Board, ноутбука, акустичної системи. 2. Проведення поточного ремонту приміщення та придбання шкільних меблів для шкільної аудиторії. 3. Розробка та підготовка матеріалів заходів в рамках проекту – систематизація відео- та аудіо матеріалів, текстів та графічних зображень. Проект «Інтерактивний простір. Розвиваючі технології, інновації в мистецькій школі» буде базуватися на попередніх досягненнях викладацького колективу КММШ №10 з використанням досвіду роботи в цьому напрямку: робота з мультимедійними презентаціями PowerPoint, участь у навчальних семінарах-практикумах для викладачів мистецьких шкіл та ін. Оцінювання досягнень результатів впровадження проекту в освітній процес буде проводитись шляхом опитування та дискусій, інтерактивного тестування, моніторингу знань учнів.