• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

PRO Сонячний Брав участь

Доданий
04.09.2020
Номер
95
Муніципальні проєкти малі

Основою проектного рішення є відновлення та збереження балки Калетіната. Проведення заходів з благоустрою, у тому числі залучення громадськості до участі в суспільно-значущій діяльності з благоустрою мікрорайону.

Автор проєкту
Світлана
Світлана Ханданик
Бюджет
379 995 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський
Адреса
мкрн. Сонячний, 35, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Однією з головних проблем міста Кривий Ріг залишається недостатній благоустрій окремих його територій, так званих спальних районів. Як приклад територія навпроти будинків №№ 35, 36 на мкрн. Сонячний балка «Калетіна», яка на сьогоднішній являє собою пустир, що перетворюється у звалище.
Коротко про Балку Калетіна. Головна вісь балки в нижній частині йде майже паралельно загальному напряму р. Саксагані. Довжина балки у природному стані 5,5 км. Своїми двома верхів'ями близько підходе до лівого відрогу б. Крутий Яр, досягає відміток 100-102 м. Верхів'я балки дуже похилі. На відстані 1,6 км від р. Саксагані в балку впадає балка Копанева. Зараз балка проходить між мкрн. Ювілейний та Сонячний і Гірницький. На днищі створені 2 великі ставки. Верхів'я обох відрогів засипані, природні ландшафти втрачені.
Протягом декількох років на даній території підтримується порядок силами не байдужих громадян та активістів. Однак, утримання такої великої територій потребує значних людських та матеріальних ресурсів. Якщо з людськими ресурсами проблем не існує, то матеріальних якраз і не вистачає.
Цікавий факт, історична назва – балка Налетона або Налетіна. Сучасна назва з'явилася ще в радянських довоєнних картах, очевидно, що топографи того часу, допустили помилку – неправильно прочитали назву балки з дореволюційних карт, так буква «Н» перетворилося в «К». В результаті, вийшла балка Калетіна - цей топонім надійно закріпився в пам'яті городян, змінивши старий.

Мета проєкту

Мета проекту – благоустрій території балки Калетіна.

Очікувані результати

Результат реалізації Проекту: благоустрій території балки Калетіна.
Короткотривалі наслідки проекту
1. підвищення та розвиток ініціативи мешканців мікрорайону;
2. наповненням території новим сенсом та змістом;
3. поліпшення екологічного стану та вигляду мікрорайону
Довготривалі наслідки проекту:
4. створення умов для розвитку самосвідомості та відповідальності за навколишнє середовище у населення.

План заходів з реалізації проєкту

Опис заходів проекту:
Етап 1. Організаційний (орієнтовно до 01.04.2021).
Захід 1.Залучення громадськості для підтримки та реалізації проекту (створення ініціативної (робочої групи)).
Захід 2. Укладання договору між автором проекту та головним розпорядником коштів. щодо виконання зобов’язань фінансування частини проекту (відкриття рахунків для внесення коштів, внесення коштів на рахунок бюджетної установи автором проекту).
Етап 2. ІІрактична реалізація проекту (з 01.04.2021 до 31.10.2021).
Захід 2. Визначення надавачів послуг відповідно до чинного законодавства (послуги з покосу карантинних рослин, послуги з вивезення сміття). Підписання договору.
Захід 3. Придбання інвентарю для прибирання сміття.
Захід 4. Залученням громадськості, з числа добровільних активістів для проведення заходів з благоустрою (прибирання території).
Захід 5. Планування та організація проведення заходів з благоустрою (покіс карантинних рослин, прибирання території за участю добровільних активістів, вивезення сміття).
Етап 3. Моніторинг, інформаційний супровід та підсумки проекту (з 01.11.2021 до 30.11.2021).
Захід 6. Інформаційний супровід проекту
Захід 7. Моніторинг проекту (оперативна оцінка реалізації проекту).
Захід 8. Підготовка звіту про реалізацію проекту (порівняння фактичних результатів реалізації проекту із запланованими, висновки).
Реалізація проекту здійснюватиметься за основною схемою управління. За даним методом автор проекту, не несе відповідальності фінансового характеру за прийняті рішення. В якості нього виступатиме головний розпорядник коштів та/або розпорядником коштів нижчого рівня чи/або одержувачем коштів з яким укладено договір на реалізацію проекту. Автор проекту забезпечує організацію та координацію процесів відповідно до угод між ним і учасниками.

Фотографії