• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Сучасний спортивний інвентар –шлях до перемоги На реалізації

Доданий
28.08.2018
Номер
94
Фізична культура і спорт

Проект передбачає оновлення бази спортивного інвентарю та обладнання у закладі «Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №130. Ефективного функціонування шкільної спортивної зали як спортивного центру не лише для учнів, їх батьків та вчителів школи, мешканців мікрорайону «Східний-2,3» та створенням умов, сприятливих для збереження та зміцнення здоров'я, задоволення потреб молодих людей.

Автор проекту
Юлія
Юлія Шолом
Бюджет
142 405 грн
Розрахунок бюджету
Район
Довгинцівський
Адреса
Незалежності України вулиця, Довгинцівський район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Основною проблемою, на вирішення якої, спрямовано проект є невідповідність існуючого спортивної зали школи № 130 сучасним технічним стандартам та вимогам безпеки для занять фізичною культурою та спортом. Обладнання та інвентар шкільного спортзалу, який експлуатується протягом 24 років, перебуває у незадовільному технічному стані та потребує ремонту. Є необхідність в осучасненні інвентарю відповідно до потреб та запитів учнів. Обладнання та спортивний інвентар застарілі, а деякі прилади зовсім вийшли з ладу та є навіть небезпечними (шведська стінка). В таких умовах проводяться заняття фізкультурою для більш ніж 1200 учням. В той же час, наші учні мають певні спортивні досягнення, стають переможцями та призерами спортивних змагань різних рівнів. Тому, на сьогодні, гостро постає питання про розширення спектру спортивних послуг, їх якості та доступності. А спортивна зала має бути універсальною та трансформуватися залежно від потреб учнів для гри в баскетбол, волейбол, теніс, гандбол та навчальних занять школярів. Саме тому, для нашого закладу актуальним є приведення спортивної зали до вимог сучасних технічних стандартів та вимог безпеки.

Мета проекту

Метою проекту є створення умов для розвитку спорту та ведення здорового способу життя шляхом оновлення спортивного обладнання та інвентарю спортивної зали у Криворізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №130 протягом 2019 року з дотриманням бюджету 149900 грн. Завдяки впровадженню проекту будуть створені максимально комфортні та безпечні умови для проведення занять фізичною культурою та спортом. Проект відповідає напрямку конкурсу визначеному у п. 3.6.2.6 створення умов для розвитку спорту та ведення здорового способу життя.

Очікувані результати

Реалізація проекту дасть можливість: - створити умови для функціонування системи надання рівно доступних і якісних послуг різним категоріям учнів у сфері фізичної культури та спорту; - оздоровити дітей, підлітків та іншої категорії населення мікрорайону «Східний-2,3», залучити їх до активних занять фізичною культурою та спортом; - підвищити культурний рівень життя закладу, організовуючи спортивні та культурні заходи; - збільшити на 25% кількість дітей та підлітків, які охоплені фізично-оздоровчою та спортивно-масовою роботою і розширити можливість займатися різними видами спорту; - поліпшити результати виступів учнівських команд у чемпіонатах, спартакіадах та розіграшах кубків міста, області та інших офіційних змаганнях; - пропагувати здоровий спосіб життя за допомогою інформаційно-просвітницьких заходів. Проект буде функціонувати після завершення фінансування в рамках конкурсу. Учні та члени педагогічного колективу будуть підтримувати спортивне обладнання і інвентар в належному стані.  

План заходів з реалізації проекту

1. Інформування громадськості про стан реалізації проекту на шкільному сайті, у засобах масової інформації, батьківських зборах, на сайті «Громадський бюджет». 2. Виготовлення проектно-кошторисної документації та її експертиза. 3. Придбання необхідного спортивного інвентарю та обладнання 4. Виконання монтажних робіт 5. Підведення підсумків реалізації проекту шляхом організації свята відкриття відремонтованої спортивної зали