• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Створення арт-простору "Безпечне дозвілля" На реалізації

Доданий
28.08.2018
Номер
91
Освіта

Проект передбачає створення безпечної естетичної корисної території на внутрішньому подвір’ї КЗШ №115 Інгулецького району, з метою реалізації та розвитку спортивних та творчих здібностей учнів школи а також людей з особливими потребами та молоді мікрорайону.

Автор проекту
Бюджет
1 274 500 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький
Адреса
вул. Макаренка, 2, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 115 має зовнішнє подвір’я, не достатньо містке для 635 дітей школи під час перерв та шкільних заходів, а також не достатньо безпечне через близьке розташування двох доріг. Основною проблемою реалізації проекту є необхідність створення відкритого навчально-виховного майданчику, який буде відповідати всім вимогам безпеки, зберігаючи можливість багаторазового і багатоцільового використання протягом багатьох років. Адже з 1 вересня 2018 року Україна офіційно переходить на новий освітній Держстандарт, орієнтований на європейську учбову систему з її форматом open space (великою кількістю вільного простору).

Мета проекту

Метою проекту є створення сучасного навчально-ігрового безпечного простору для учнів школи, дітей з особливими потребами та молоді мікрорайону багатофункціонального призначення: для розвитку креативності та реалізації інтересів і творчих здібностей учнів, проведення навчальних (арт-уроків під відкритим небом), позаурочних, масових та камерних заходів концертного, конкурсного, відпочинкового характеру; спортивних тренувань та змагань; довготривалого розташування мистецьких виставок.

Очікувані результати

Короткотривалі: • благоустрій прилеглої території; • організація безпечного простору у віддаленні від доріг для великої кількості дітей під час навчально-виховного процесу; • розвантаження невеликої будівлі закладу на перервах; • розширення корисної території для шкільної, батьківської та місцевої громад; • вільний доступ до перегляду довготривалих арт-інсталяцій, виставок, експозицій (в тому числі для людей з особливими потребами). Перспективні: • можливість проведення навчальних, позаурочних, масових та камерних заходів з учнями школи; проведення естетичного змістовного дозвілля мешканців мікрорайону; • оснащення міні-сценою, «літньою» актовою залою; «кінотеатром під зорями» з метою використання арт-простору у роботі груп продовженого дня та літнього пришкільного закладу відпочинку; запрошення на спільні заходи груп вихованців дошкільних навчальних закладів-партнерів школи.

План заходів з реалізації проекту

1.Вивчення проблеми та розробка варіантів розв’язання проблемних питань. 2.Дослідження проблеми закладу, що пов’язані із відсутністю актової зали, великого спортзалу, приміщення для кімнати дитячої організації та обмеженням місця у коридорах; розгляд можливих варіантів їх вирішення, висновок про необхідність побудови у межах території закладу багатофункціонального арт-простору 3.Спостереження, обговорення, збори, голосування. 4.Проектування території 5.Виготовлення проектно кошторисної документації, експертиза ПДК, авторський нагляд 6.Підготовча робота 7.Облаштування підстильного шару 8.Використання важкої техніки. 9. Облаштування території 10.Придбання та укладка тротуарної плитки 11. Придбання та встановлення огорожі 12.Придбання та встановлення хвірток з електрозамками 13.Придбання та встановлення сценічного подіуму (стаціонарного) 14.Придбання проекційного екрану 15.Свято урочистого відкриття «Арт-простору «Безпечне дозвілля» 16.Придбання та встановлення тенту для сцени 16.Запрошення представників підрядної організації, місцевих органів самоврядування, батьківської громадськості та мешканців мікрорайону

Фотографії