• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Школа – територія безпеки» (відеоспостереження в КЗШ №114) На реалізації

Доданий
12.10.2017
Номер
91
Благоустрій

Відеоспостереження надасть можливість тримати під контролем територію закладу ззовні і зсередини : в рекреаціях, місцях відпочинку. Це забезпечило б створення безпечних умов у закладі та шкільному подвір’ї для комфортного перебування дітей, для уникнення конфліктних ситуацій; збереження матеріально-технічної бази закладу;організоване та безпечне дозвілля для вихованців шкільних ГПД.

Автор проекту
Бюджет
98 776 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький
Адреса
вул. Каткова, 35, Кривий Ріг

Опис

Співавтори

фізична особа Офіцинська Ірина Володимирівна

Проблема

Основною проблемою, на вирішення якої направлено проект, є невідповідність існуючого стану облаштування шкільного подвір’я сучасним вимогам безпеки дітей, а також відсутність на території школи людей, які б забезпечили охорону території від сучасних ризиків (особи у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, психічно неврівноважених людей, асоціальних та злочинних елементів), а також у закладі під час скупчення дітей на перервах або під час масових заходів. Тому система відеоспостереження створила б умови більш ретельного виконання вимог безпеки, для забезпечення функціонування принципу: «є порушення – є відповідальність». У закладі організовано чергування педагогів, але у відповідності до сучасних вимог, на уроках часто використовується комп’ютерна техніка, проектори, інформаційно-комунікаційні технології, інтерактивні методи, що потребують завчасної підготовки учителем техніки, програм, методик і чергування вчителя унеможливлює це, втрачається якість роботи. Система відеоспостереження звільнила б учителя від ролі «наглядача» задля підготовки до творчого процесу уроку. Учні та педагоги є постійними учасниками програм обміну, Міжнародних та Всеукраїнських виставок «Освіта в Україні. Освіта за кордоном», «Сучасні навчальні заклади», «Інноватика в сучасній освіті» та інших і зусилля учнів та педагогів можна направити саме у це русло. Саме тому ініціативна група шкільної громади школи вважає, що впровадження проекту «Школа – територія безпеки» (відеоспостереження в КЗШ №114) є актуальним для сучасного закладу освіти, яким є наша школа.

Мета проекту

Мета та завдання проекту: Метою проекту є благоустрій шкільного простору КЗШ №114 сучасною системою відеоспостереження ззовні, у рекреаціях, актовій залі, їдальні та забезпечення рівня безпеки учасників навчально-виховного процесу. Завдяки реалізації проекту на шкільному подвір’ї та у приміщеннях закладу будуть реалізовані головні умови безпеки життєдіяльності учнів, вчителів, працівників школи, батьків. Проект відповідає пріоритетним напрямам конкурсу, визначеним у пункті 3.7.2 за другою категорією - на проведення заходів на об’єктах комунальної власності міста Кривого Рогу у сферах: п. 3.7.2.2 – благоустрою; п. 3.7.2.8 - підтримки інноваційних методів освіти та виховання зростаючого покоління, створення умов для нарощування інтелектуального потенціалу населення. Завдання проекту: - об’єднати зусилля педагогів, учнів, батьків, направлених на створення безпечних умов перебування дітей в школі, на спортивних майданчиках, подвір’ї; - покращити збереження шкільного майна, матеріально-технічної бази закладу; - створити умови для звільнення педагогів від рутинної роботи для кращої підготовки до уроків, організації дозвілля дітей на перервах.

Очікувані результати

- створення безпечних умов у закладі та шкільному подвір’ї для комфортного перебування дітей; - надання можливості педагогам якісно готуватися до початку уроків з використанням новітніх технологій; - збереження матеріально-технічної бази закладу; - покращення відносин між родинами школярів і батьками учнів, підвищення рівня довіри у відносинах; - організоване та безпечне дозвілля для вихованців шкільних груп подовженого дня, проведення уроків фізичної культури та позакласних занять на шкільній території.

План заходів з реалізації проекту

На підготовчому етапі, який буде відбуватися після перемоги у Конкурсі, планується: - провести обговорення з батьками щодо розміщення камер відеоспостереження та консультацій зі спеціалістами та обговоренням результатів на шкільному сайті; - створити робочу групу проекту, яка складатиметься з представників головного розпорядника коштів, автора проекту та адміністрації закладу; - укласти договір на реалізацію проекту з головним розпорядником коштів; - визначити у відповідності до Закону організацію виконавця робіт. На етапі реалізації проекту планується. Розробка кошторисної документації, технічний нагляд та технічне обстеження, авторський нагляд, консультування зі спеціалістами. Роботи по встановленню камер відеоспостереження; - тестування системи відеоспостереження; - облаштування місця для спостереження на моніторах. Організація відкриття продукту проекту «Школа – територія безпеки» (відеоспостереження в КЗШ №114). Проведення інформаційної кампанії під час реалізації проекту шляхом інформування громадськості на шкільному сайті, сайті «Громадський проект», в засобах масової інформації, «Дитячому радіо» та на батьківських зборах.

Фотографії