• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Інтерактивна лабораторія "Smart Class" в КЗШ№110 Брав участь

Доданий
12.10.2017
Номер
90
Освіта

Нове покоління школярів, повинні на рівних конкурувати як висококласні фахівці зі своїми однолітками з європейських країн. Створення інтерактивної лабораторії «Smart Class» в КЗШ№110, яка включає в себе мультимедійний комплекс, ПК, можливості лінгафонного кабінету допоможе створити дітям умови для здобуття повноцінної якісної освіти з вмінням використовувати сучасні інформаційні технології.

Автор проекту
Бюджет
364 471 грн
Розрахунок бюджету
Район
Тернівський
Адреса
вул. Доватора, 31, Кривий Ріг

Опис

Проблема

КЗШ№110 є найбільшою в Тернівському районі, постійний (з моменту започаткування програми) учасник програми «Школа - ВНЗ - комбінат», лауреат відзнаки «Найкраща школа Тернівського району»-2015р. Досвід роботи закладу занесено до книги «Бути лідером. Україна. 2017». В школі навчається майже 700 учнів. Впроваджується інформаційно-технологічний профіль навчання в старшій школі. Для навчання школярів використовується недостатня кількість комп’ютерів. Крім того, частина техніки непридатна та морально застаріла. Сучасну освіту неможливо уявити без використання сучасних новітніх технологій, адже якісні знання дитина отримує саме в практичній діяльності, тому діти «комп’ютерного віку» повинні мати доступ до найсучасніших технічних засобів навчання. Інтерактивна лабораторія «Smart Class», формуватиметься із навчальної зони та «Зони комфорту для учнів». Дана лабораторія працюватиме по принципу LivingLab (живої лабораторії), тобто функціонуватиме єдина система, де учні, вчителі, батьки, громада матимуть змогупідвищити «цифрову» грамотність та компетенції, спробувати попрацювати в команді однодумців, отримати консультацію від відповідних спеціалістів (психологів, органів виконавчої влади, ін.), попрацювати над практичними проектами та зрештою створити власні стартап проекти, які сприятимуть всебічному розвитку Тернівського району, міста. Завдяки наявності великого функціоналу, сучасна інтерактивна лабораторія, обладнана лінгафонною системою, є одним з найбільш зручних, простих і ефективних способів швидко і якісно освоїти іноземну мову. За новими стандартами навчання Нової української школи, за концепцією “дослідницького та компетентного ставлення до життя”, в класі повинна бути зона відпочинку Саме тут, в зоні відпочинку, народжується більшість сміливих і креативних рішень, тут відбувається невимушене спілкування між учнями та вчителями і народжуються цінні думки. Тому, можна з упевненістю сказати, що обладнання зони відпочинку є одним із важливих завдань при оснащенні інтерактивної лабораторії. Запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа», нового Закону України «Про освіту», інших нормативно-правових документів, що регулюють питання освітньої галузі, потребує вдосконалення діяльності педагогічних працівників щодо налагодження зв’язків з батьківською громадськістю, представниками громадських організацій, висвітлення та поширення їх досвіду, стимулювання професійного розвитку та творчої активності вчителів, надання відкритої та прозорої інформації щодо діяльності закладу, формування єдиного шкільного інформаційно-навчального середовища з використанням інформаційних освітніх ресурсів, оволодіння сучасними технологіями, можливості активно спілкуватися, обмінюватися досвідом з використанням мережі «Інтернет».

Мета проекту

Створити дітям умови для здобуття повноцінної якісної освіти з вмінням використовувати сучасні інформаційні технології.

Очікувані результати

- впровадження в дію інтерактивної лабораторії «Smart Class» на базі КЗШ№110; - оволодіння учасниками проекту новими інформаційними технологіями; - становлення школи як громадсько-активної установи Тернівського району.

План заходів з реалізації проекту

- проведення батьківських зборів в КЗШ№110 та зборів громади; - моніторингові дослідження стану наявної бази комп’ютерної техніки та обладнання в школі, її використання; - вивчення ринкових пропозицій вартості обладнання; - проведення ремонтних робіт (укладання лінолеуму, наклейка шпалер, встановлення сигналізації); - комплектація (поставка) обладнання, меблів; - впровадження в дію інтерактивної лабораторії; - висвітлення реалізації проекту в засобах масової інформації та Інтернеті.

Фотографії