• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Зимове містечко «ПІВНІЧНЕ» Переможець

Доданий
03.09.2020
Номер
89
Муніципальні проєкти малі

Ідея проекту полягає в облаштуванні зимового містечка на площі Палацу культури "Північний" - розміщенні ігрових комплексів, до яких входять гірки, кільця і гойдалки та зимових фотозон – скульптур оленів, саней, ангелів та шарів з підсвічуванням. Проект багаторічний.

Автор проекту
Бюджет
490 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Тернівський
Адреса
вул. Маршака, 1В, Кривий Ріг

Опис

Співавтор

Долбілов Андрій Сергійович

Проблема

Головна проблема, яку вирішує проект - відсутність облаштованих місць для організації різноманітного змістовного та безпечного дозвілля на свіжому повітрі в зимовий час для мешканців і гостей мікрорайону Даманський, найбільш віддаленого від центру міста.
В умовах сучасного міського життя, коли праця вимагає великої кількості сил і енергії, в час прогресу та інтенсивного розвитку інформаційних технологій, коли віртуальне спілкування та комп’ютерні ігри замінили живі взаємини та рухливі ігри, виникає гостра проблема у створені комфортних, яскравих місць відпочинку на свіжому повітрі, особливо в зимовий час.
Мікрорайон Даманський – це спальний район на північній околиці нашого міста, в якому мешкає більше 20000 дітей, підлітків, молоді та дорослих. Культурним центром мікрорайону є комунальний заклад «Палац культури «Північний» Криворізької міської ради. Площа палацу культури є місцем проведення численних культурно-масових, розважальних заходів, концертів, виставок, фестивалів та конкурсів, а також центром відпочинку мешканців мікрорайону. На площі палацу культури розміщені зелені насадження, які створюють затишну атмосферу, розташований світловий фонтан, який в літню спеку приваблює бажаючих відпочити, є і літній дитячий майданчик, вкритий піском та багато лавок. О теплій порі року на площі завжди людно та весело. А взимку площу прикрашає яскрава, але самотня ялинка і все частіше і наполегливіше лунають прохання про зимові розваги та створення зимового майданчика.
Ідея проекту полягає в розміщенні біля новорічної ялинки зимових ігрових комплексів, до яких входять гірки, кільця і гойдалки та зимових фотозон – скульптур оленів, саней, ангелів та шарів з підсвічуванням. Даний проект націлений на різноманіття дозвілля жителів мікрорайону всіх вікових категорій, збільшення активності серед населення, відновлення живого спілкування, відродження національних традицій та створення гарного святкового настрою в зимовий період.

Мета проєкту

Проєкт «Зимове містечко «ПІВНІЧНЕ» має на меті задоволення інтересів мешканців району у розвитку культури та організацію змістовного дозвілля і відпочинку, об’єднання населення різних вікових категорій на основі відродження національних українських традицій на день Святого Миколая, Новий рік, Різдво та Масляну, та створення святкового настрою кожного зимового дня. Завданнями проекту є сприяння покращенню іміджу району та міста, відволікання молоді від гаджетів та спілкування в мережі, проведення більш активного дозвілля, підвищення знань в напрямку традицій українського народу.
Проєкт заплановано реалізувати на площі комунального закладу «Палац культури «Північний» Криворізької міської ради.

Очікувані результати

Реалізація проекту «Зимове містечко «Північне» створить сучасну безпечну зону для повноцінного відпочинку мешканців району різних вікових категорій, розширить можливості з організації та проведення культурно-масових заходів та сприятиме зміцненню родинних зв’язків.
Від реалізації проекту очікуються наступні перспективні наслідки:
- залучення мешканців району до активного відпочинку на свіжому
повітрі;
- підвищення культурного рівня життя мешканців району шляхом
організації культурно-масових заходів;
- підвищення рівня культури дозвілля та вихованості дітей;
- відродження та збереження національних українських традицій;
- сприяння покращенню фізичного та емоційного здоров’я мешканців
району;
Реалізація проекту «Зимове містечко «Північне», крім задоволення інтересів мешканців району у розвитку культури та організації змістовного дозвілля, виконає ще ряд важливих функцій:
- репутаційний підйом – відповідь на численні запити в соцмережах з проханням облаштування зимового містечка;
- розвиток підприємництва – торгівля їжею, напоями та новорічною атрибутикою в зимовий період на площі палацу культури (підрядники на умовах оренди).
Проєкт з моменту реалізації стає довготривалим і багаторічним, без додаткових вкладень для подальшої експлуатації.

План заходів з реалізації проєкту

Заходи з реалізації проекту:
1) укладання договору між автором проекту та головним розпорядником коштів (лютий 2021р., відповідальні - автор проекту, розпорядник)
2) отримання коштів на рахунок бюджетної організації – виконавця проєкту з джерела співфінансування (березень 2021р., відповідальний - автор проекту)
3) оголошення та проведення процедури закупівлі (квітень - травень 2021р., відповідальний - розпорядник)
4) укладання договору з постачальником (червень 2021р., відповідальний - розпорядник)
5) придбання і доставка (липень - листопад 2021р., відповідальний - розпорядник)
6) встановлення (до 19 грудня 2021р., відповідальний - підрядна організація)
7) висвітлення проекту в ЗМІ, соціальних мережах (після 19 грудня 2021р., відповідальні - автор проекту, розпорядник)
Кількісним індикатором досягнення цілей буде кількість мешканців району, які відвідають зимове містечко «Північне».

Фотографії