• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Kids island – Сухобальці сильні та спритні! Брав участь

Доданий
03.09.2020
Номер
88
Муніципальні проєкти малі

Даний проект «Kids island – Сухобальці сильні та спритні!» допоможе створити сприятливі умови для організації дозвілля дітей, для розвитку фізичної культури, зміцнення здоров'я, задоволення потреб рухової активності. Створення спортивно -ігрового майданчику на території Сухої Балки стане головним центром відпочинку та проведення рухливих ігор,загартування підростаючого організму.

Автор проєкту
Маргарита
Маргарита Облог
Бюджет
497 176 грн
Розрахунок бюджету
Район
Покровський
Адреса
Ракітіна вулиця, 12a, Покровський район, Кривий Ріг

Опис

Співавтор

Костиркіна Раїса Василівна

Проблема

Відсутність якісних умов для проведення часу на свіжому повітрі малечі та підлітків. Не можливість займатися спортом підліткам та маленьким мешканцям району Суха Балка. Заняття спортом це є запорука розвиватися фізично і духовно.Сьогодні діти дуже рано відкривають для себе світ гаджетів, і витрачають на них весь вільний час. Батьки бажали б дати підростаючому поколінню змогу відпочити на свіжому повітрі, втім іноді це складно через відсутність відповідної інфраструктури.Нажаль якісних, сучасних дитячих та спортивних майданчиків в районі Суха Балка не має. Неналежна матеріально-технічна база існуючих майданчиків не може задовольнити попит сучасних дітей та підлітків.
Зараз у світі гостро стоїть проблема вірусу та вірусних захворювань. Створення майданчику«Kidsisland – Сухобальці сильні та спритні» дасть змогу зміцнення імунітету, загартування підростаючого організму. Підростаюче покоління хотілося бособливо виховувати в естетичній атмосфері, з розумінням логіки природи і дбайливого до неї ставлення в різному віці. Створити оптимістичні простори для виховання та розвитку дітей, а отже і майбутньої нації. Велике значення має вплив навколишнього середовища на формування особистості. Щоб виховати здорову та успішну людину, насамперед потрібно з дитинства надати їй якісні та безпечні умови для розвитку, однією із таких умов одночасно може стати сучасний, зручний, естетично оформлений майданчик.

Мета проєкту

Мета проекту - покращення благоустрію та створення зони відпочинку для мешканців та гостей Суха Балка. Цей проект допоможе направити невгамовну дитячу енергію в правильне русло і забезпечити оптимальне поєднання «приємного» та «корисного». А також створити місце, де батьки могли б спілкуватися з дітьми і між собою на свіжому повітрі, а діти при цьому грати зі своїми однолітками, а не сидіти перед телевізором чи комп’ютером.
Даний проєкт допоможе створити сприятливі умови для організації дозвілля дітей, для розвитку фізичної культури, зміцнення здоров'я, задоволення потреб у руховій активності.
Завдання проекту, спрямовані на досягнення поставленої мети, а саме:

1. Продумати кількість придбання та місце розташування лавок, щоб якомога зручнішим був благоустрій та відпочинок для мешканців Суха Балка; які краще придбати та встановити урни і де краще розмістити бажані елементи.
2. Скласти загальний бюджет проєкту, який складається із кошторису робіт, які необхідно виконати для реалізації проєкту, вказуючи заходи, статті витрат, вартість, одиниці найменування або робіт за одиницю найменування, їх кількість та сумму усіх у гривнях; та вказати джерела фінансування.
3. Виконати розробку проєктно –конструкторської документації
( топографічну та геодезичну зйомки місцевості, робочий проєкт, експертизу робочого проєкту, авторський та технічний нагляди по реалізації проєкту ).
4. Виконати підготовчі роботи по благоустрою (демонтаж та вивіз існуючого обладнання, підготовчі роботи під майданчик, завезення піску, поглиблення для бордюр,).
5. Придбати все необхідне та виконати благоустрій майданчика з встановленням лавочок та урн.
6. Відкрити впорядковану територію для відпочинку та користування для мешканців та гостей району, міста.
7. Виконати благоустрій протягом 2021р.

Проєкт спрямовано на розв’язання стратегічних та оперативних цілей. Стратегічного плану розвитку міста Кривого Рогу на період до 2025 року, і буде реалізовуватись відповідно до одного зі стратегічних напрямів: «МІСТО ЕФЕКТИВНОГО ВІДКРИТОГО ВРЯДУВАННЯ З ВИСОКИМИ СТАНДАРТАМИ ЯКОСТІ ЖИТТЯ». Та відповідає пріоритетним напрямкам конкурсу «Громадський бюджет» реалізація яких планується у 2021 році.
п.3.7.2.2 благоустрою;
п. 3.7.2.6 розвитку спорту та ведення здорового способу життя.
Дана відпочинкова зона буде затишною, естетичною та комфортною для відпочинку всіх мешканців навколишніх будинків.

Очікувані результати

Очікуваним результатом проєкту стане сучасний простір для організації дозвілля дітей та підлітків, для розвитку фізичної культури, зміцнення здоров'я, задоволення потреб у руховій активності, який відповідатиме вимогам законодавства.
Короткотривалі наслідки реалізації проєкту:
 можливість для дорослих та дітей проводити активне дозвілля та займатися спортом;
 підвищення рівня охоплення дітей та дорослих фізичною культурою та спортом.
Довготривалі результати проєкту:
 зниження рівня захворюваності населення;
 дитячий та спортивний майданчик сприятиме підвищенню рівня фізичної та загальної культури населення, зниженню рівня злочинності та правопорушень.
Реалізація проекту буде сприяти створенню та поліпшенню належногостану зони відпочинку. З прилеглих будинків щоденно батьки будуть приводити своїх малят, і розвивати та відпочивати з ними на спортивно-ігровому майданчику.Це стане поштовхом для подальшого розвитку фізичних здібностей малят, де матимуть можливість у повній мірі розкрити свій потенціал.
Ми переконані, що зі створення якісних, комфортних просторів для людей і самим людьми, ми закладаємо основу для самих позитивних змін у міському середовищі, створюємо майданчик для спілкування, формуємо сприятливу атмосферу для появи нових креативних ідей, реалізації творчого потенціалу.

План заходів з реалізації проєкту

Заходи щодо реалізації проекту:
1. Створення робочої групи по реалізації проекту (серпень 2020р.).
2. Розробка усієї необхідної проектно-кошторисної документації по бажаним задумкам по благоустрою( серпень 2020р., автор, співавтор.)
3.Подання проєкту на конкурс проєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет» (серпень 2020р., автор, співавтор.)
4.Укладання договору на реалізацію проєкту (лютий 2021р., Головний розпорядник коштів Виконком Покровської у місті ради, автор,співавтор).
5. Внесення співфінансування по проєкту (березень-травень 2021р. партнер.)
6. Проведення закупівлі усього необхідного на сайті електронної системи публічних закупівель України ProZorro ( червень-липень 2021р. Головний розпорядний коштів Виконком Покровської в місті ради).
7. Визначення переможця та укладання договору на закупівлю ( липень 2021р. Головний розпорядник коштів Виконком Покровської в місті ради, підрядник.)
8. Виконання підготовчих робіт :демонтаж та вивіз існуючого обладнання, спланування місцевості, улаштування поглиблень під бордюри, монтаж ігрового комплексу, монтаж обладнання для воркауту, виконання підсипки піску під основу дитячого майданчика, встановлення огорожі по периметру майданчика (серпень-вересень 2021р. Головний розпорядник коштів Виконком Покровської в місті ради, підрядник, автор, співавтор).
9. Придбання всього необхідного для благоустрою та виконання облаштування Спортивно-розважального майданчику і встановлення біля нього лавок та урн, надійно їх закріпивши ( вересень-жовтень 2021р. Головний розпорядник коштів Виконком Покровської в місті ради, підрядник, автор, співавтор).
10. Оприбуткування на баланс цінностей, що були придбані під час виконання проєкту ( жовтень 2021р. Головний розпорядник коштів Виконком Покровської в місті ради).
11.Контроль за реалізацією проєкту (постійно 2021р. Головний розпорядник коштів Виконком Покровської в місті ради, автор, співавтор).
12. Презентація проєкту на всіх етапах його реалізації (постійно 2021р. Головний розпорядник коштів Виконком Покровської в місті ради, автор, співавтор).
13. Відкриття для мешканців впорядкованої території (жовтень 2021р. постійно 2021р. Головний розпорядник коштів Виконком Покровської в місті ради, підрядник, автор, співавтор).
14. Висвітлення в засобах масової інформації та мережі Internet (Instagram, Facebook) результатів реалізації проєкту ( жовтень-грудень 2021р. та постійно, Головний розпорядник коштів Виконком Покровської в місті ради, підрядник, автор, співавтор).
15. Виконання усіх робіт протягом 2021р.
Реалізація запропонованого проєкту по благоустрою району Суха Балка по вул. Ракітіна 12А та прилеглих будинків набуде естетичного вигляду району.
Приведення території Суха Балка набуде естетичного вигляду дасть змогу усім мешканцям у повній мірі повноцінно відпочивати та займатися спортом і повноцінно розвиватися.

Фотографії