• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Сучасний центр змістовного дозвілля - запорука культорного розвитку людини Брав участь

Доданий
27.08.2018
Номер
87
Культура

Cтворення сучасного центру дозвілля та умов для організації змістовного дозвілля мешканців та гостей Тернівського району різної вікової категорії в весняно-літній період та підвищення якості проведення культурно-мистецьких заходів. Різноманітність заходів, що планується проводити на танцювальному майданчику спрямовані на підвищення ролі сім’ї у вихованні підростаючого покоління.

Автор проекту
Бюджет
474 650 грн
Розрахунок бюджету
Район
Тернівський
Адреса
Сергія Колачевського вулиця, Терновской район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Після проведеного в 2018 році капітального ремонту танцювального майданчика, проблемою стала відсутність його матеріально-технічного забезпечення, що не дозволяє палацу культури, в повній мірі, використовувати в своїй роботі оновлений, сучасний танцювальний майданчик, а також унеможливлює бажання працівників закладу перетворити його на арт-майданчик для організації змістовного дозвілля мешканців Тернівського району і міста, враховуючи сучасні інноваційні методи культурно-просвітницької роботи. Танцювальний майданчик є окрасою паркової зони та культурно-розважальним центром під відкритим небом. Це дало змогу підвищити якісний рівень культурного обслуговування населення міста та району, організовувати сімейні вечори, розваги для дітей та підлітків, танцювальні вечори для людей похилого віку, зробити дозвілля мешканців більш різноманітним, цікавим та змістовним. Відсутність сучасного звукового та світлового обладнання не дозволяє ефективно використовувати об’єкт за призначенням, якісно та професійно проводити культурно-мистецькі заходи для позитивного впливу на культурний розвиток людини.

Мета проекту

Мета проекту – створення сучасного центру дозвілля та умов для організації змістовного дозвілля мешканців та гостей Тернівського району різної вікової категорії в весняно-літній період та підвищення якості проведення культурно-мистецьких заходів. Основні завдання проекту: розширити можливості для організації змістовного дозвілля мешканців та гостей району; покращення умов щодо естетичного виховання мешканців та їх естетичних смаків, культурного розвитку людини; підвищення якості та естетичного рівня культурно-мистецьких заходів; збільшення кількісті цікавих заходів для різних верст населення щодо форм та методів роботи; залучення більшої кількісті відвідувачів мистецьких заходів; залучення більшої кількість учасників колективів палацу культури для надання можливості розкриттю творчих здібностей дітей та дорослих; розширення можливостей популяризації творчості кращих художніх колективів, народних митців Тернівського району та міста, зробити її доступною та відкритою.

Очікувані результати

Палац культури «Тернівський», на балансі якого обліковується танцювальний майданчик, є осередком культури і мистецтва, де пісня, танець, музика зачаровують мешканців та гостей Тернівського району. Його діяльність – важлива складова створення іміджу району та міста. Заклад працює для всіх мешканців мікрорайону, незалежно від віку, національності, релігійних, політичних уподобань та для людей з обмеженими можливостями. Відремонтований танцювальний майданчик став улюбленим місцем проведення дозвілля мешканців району. На ньому палац культури проводить культурно-мистецькі заходи, спрямовані на організацію дозвілля дітей та молоді, виступи оркестрів музичних шкіл та кращих творчих колективів палаців культури Тернівського району, проводить концертні програми до державних свят, ярмарки, фестивалі, танцювальні вечори для дорослих, тощо. Це дає можливість залучити мешканців міста та району до художньої творчості, популяризувати народну творчість, знайомити відвідувачів заходів з місцевими митцями та ін. Сучасне аматорське мистецтво розвивається в режимі інноваційного пошуку, спрямовуючи роботу працівників культури та керівників аматорських колективів по впровадженню нових форм і методів діяльності. Обладнання, що планується використовувати під час проведення культурно-мистецьких заходів на танцювальному майданчику та в приміщенні закладу, дасть нові можливості щодо їх впровадження, їх сучасного професійного оформлення, розвитку естетичного смаку глядачів, зацікавленість до народного мистецтва, підвищить рівень організації, проведення мистецьких заходів, підвищить рівень культурного розвитку людини.

План заходів з реалізації проекту

Для досягнення мети проекту плануються наступні заходи: Придбання акустичної системи та світлового обладнання згідно бюджету проекту, установка, монтаж, комутація обладнання, використання обладнання в подальшій роботі. Оцінкою досягнутих результатів реалізації проекту слід вважати якість проведених заходів щодо звукового та світлового оформлення культурно-мистецьких заходів, кількість заходів та кількість мешканців, які відвідали ці заходи.

Фотографії