• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Фестиваль ковальської майстерності «ДУША МЕТАЛУ» Брав участь

Доданий
19.08.2019
Номер
87
Молодіжні проєкти

Фестиваль ковальської майстерності «ДУША МЕТАЛУ» (під час Industrial FEST) дійство, яким ковалі та інші митці у сфері обробки металу хочуть привернути увагу громадськості до власної справи та відродженню старовинної професії, що здавна панувала на криворізькій землі. Майстри з обробки металу розкриють перед глядачем збережене та перенесене крізь століття давне ремесло наших пращурів.

Автор проекту
Артем
Артем Тимчур
Бюджет
149 800 грн
Розрахунок бюджету
Район
м. Кривий Ріг

Опис

Проблема

Кривий Ріг - велике промислове місто з могутньою історією та глибокими коріннями. Місто талановитих людей до кінця відданих своїм професіям. Одне з найстаріших ремесел в історії людства– ковальство. Ковальське ремесло єднає в собі тисячолітні традиції майстрів по обробці металу та сучасні технології. Зараз на допомогу майстрам по обробці металу прийшло сучасне обладнання, яке помітно полегшило їхню нелегку працю. Але по сей день, як і сотні років тому в майстерні завдяки своїм знанням та вмінням залишився головним майстер. Цікаві творчі професії з ручної обробки металу йдуть в минуле. Грація, витонченість , досконалість виготовлення та неймовірне перетворення твердого холодного металу на художній виріб зігріваючий души та дивуючий глядача- все це можливо лише при створенні виробу руками майстра.
У межах проекту Фестиваль ковальської майстерності «ДУША МЕТАЛУ» відбудеться цікаве дійство, яким ковалі та інші митці у сфері обробки металу хочуть привернути увагу громадськості до власної справи та відродженню старовинної професії, що здавна панувала на криворізькій землі. Майстри з обробки металу розкриють перед глядачем збережене та перенесене крізь століття давне ремесло наших пращурів козаків.

Мета проекту

Проект «Фестиваль ковальської майстерності «ДУША МЕТАЛУ» - спрямований на звернення уваги сучасних людей до старовинного ремесла та поширення знань про професії характерні для нашого міста. Це дійство, яке неодмінно приверне до себе багато уваги серед мешканців та гостей міста, тим самим сприятиме розвитку туристичної галузі Кривого Рогу, ще раз підкреслюючи єдність та професіоналізм нашого міста. Майстерність вправних ковалів буде доказом повного оволодіння металургією – мистецтвом добувати, плавити, обробляти метали і перетворювати його на витвір мистецтва.
Проект вiдповiдає прiоритетним напрямам конкурсу, визначеними у пунктах :
3.7.2.9 культури (культурних ініціатив, спрямованих на впровадження нових ідей, технологій, процесів);
3.7.2.12 розвитку туризму, у тому числі індустріального;

Очікувані результати

Важливою стороною життя сучасного європейського міста є рівень культури населення, що базується на давніх традиціях та сучасному досвіді, єдності поколінь, формуванні молодіжного світогляду.
Проведення Фестивалю «ДУША МЕТАЛУ» змінить молодіжний погляд на професії в обробці металу, що характерні для нашого рідного міста. Проведення фестивалю актуальне у період стрімкого зростання промислового туризму та неодмінно приверне до себе багато уваги вітчизняних та зарубіжних туристів, що позитивно відобразиться на іміджі Кривого Рогу.

План заходів з реалізації проекту

У програмі фестивалю :
1)Ознайомлення зі старовинними традиціями майстрів ковальської справи
2) Майстер –класи з виготовлення металевих виробів.
3)Надання змоги всім бажаючим містянам прийняти особисту участь у перетворенні металу на виріб художнього мистецтва.
4)Виставки оригінальних виробів з металу.
5)Магічне вогняне фаер-шоу
6)Казкове шоу від віртуозних ковалів.
7)Облаштування оригінальних тематичних фото-зон.
Також у програмі фестивалю екскурсії об'єктів промислового туризму Кривого Рогу.
Усіх присутніх на фестивалі розважатимуть творчі колективи Криворіжжя, виступи інших артистів та музичних груп.
Проект актуальний в умовах стрімкого розвитку промислового туризму.
Проект «Фестиваль ковальської майстерності «ДУША МЕТАЛУ», буде цікавий для будь-яких вікових категорій населення міста та його гостей.

Якщо Ваш проект освітній, він є великим проектом?

Ні.