• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

БібліоХаб гуртує дітей Переможець

Доданий
03.09.2020
Номер
85
Муніципальні проєкти малі

Проєкт «БібліоХаб гуртує дітей» - дуже актуальний та необхідний дітям, їхнім батькам, нашому місту і в цілому нашій країні.
Впровадження проєкту – це трансформація бібліотеки у сучасний, комфортний, технічно-обладнаний інформаційний та комунікативний простір для маленьких мешканців міста та їх батьків.

Автор проекту
Ірина
Ірина Степура
Бюджет
430 214 грн
Розрахунок бюджету
Район
Покровський
Адреса
вул. Січеславська (Кремлівська), 2А, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Якщо дітям не вистачає спілкування вони, шукають ігри та розваги, щоб заповнити чим-небудь свій час. В сучасних сім’ях багатьом дітям спілкування не вистачає. Вони або попадають під негативний вплив вулиці, або занурюються у віртуальну реальність соціальних мереж. Діти перестають спілкуватися з однолітками, шукають собі віртуальних «друзів» в іграх. Дружнього спілкування у такої дитини ставатиме все менше, вона стає замкнутою.

Мета проєкту

Щоб молоде покоління було сформоване з усіх аспектів, проєкт «БібліоХаб гуртує дітей» бібліотеки-філіалу №13 КЗК «Міська дитяча бібліотека» КМР сприятиме гуртовому спілкуванню дітей за інтересами. БібліоХаб – креативний майданчик для відпочинку, спілкування та водночас саморозвитку. Ця ініціатива покликана зруйнувати стереотип щодо того, що бібліотека – це місце, де просто можна взяти ту чи іншу книжку. Бібліотека – це середовище для саморозвитку та творчості, спілкування та відкриття нового. Іграми серед однолітків з цікавими розвиваючими іграшками, квестами, ростовими ляльками, зонуванням приміщення, вітринами-подіумами, комфортним особистим простором, працюючи в команді БібліоХаб згуртує спілкуванням підростаюче покоління нашого міста.

Очікувані результати

Перспективні наслідки реалізації проекту:
- сучасний інноваційний, нелінійний, гнучкий бібліопростір для спілкування підростаючого покоління;
- зменшення негативного впливу вулиці та віртуальних ігор на інтелектуальний розвиток дитини;
- підвищення рівня зручності та комфортності бібліотечного середовища відповідно до вимог сучасності
- удосконалення сервісу бібліотечних послуг;
- надання різноманітних інформаційних послуг населенню громади;
- створення комфортних умовах для саморозвитку та самореалізації дітей;
- змістовний відпочинок та активне спілкування між дітьми у зонованому просторі;
- зміцнення матеріально-технічної бази дитячої бібліотеки Покровского району;
- підвищення іміджу бібліотек серед закладів культури міста.
Результат впровадження проекту – це трансформація бібліотеки у сучасний, комфортний, технічно-обладнаний інформаційний та комунікативний простір для маленьких мешканців міста та їх батьків.

План заходів з реалізації проєкту

Тому проєкт передбачає придбання бібліотеці-філіалу №13 КЗК «Міська дитяча бібліотека» КМР металопластикових віконних блоків, ролетів, жалюзі, металевого козирка, лінолеуму, каркасних та безкаркасних меблів, оргтехніки, ігрових атрибутів, облаштування зовнішнього вигляду та створення зонованого простору для зустрічей, навчання, спілкування, ігор, квестів, відпочинку.
План заходів:
1 Підписання договору між переможцем конкурсу, головним розпорядником та розпорядником бюджетних коштів міського бюджету (26. 01. 2021. Головний розпорядник бюджетних коштів, авторка проєкту, розпорядник бюджетних коштів)
2 Внесок переможця конкурсу на рахунок розпорядника бюджетних коштів (до 01.02.2021 авторка проєкту)
3 Реалізація проєкту (лютий-грудень. Розпорядник бюджетних коштів)
3.1 Застосування систем PROZORRO та Криворізький ресурсний центр. Укладання договору про закупівлю товару з постачальником (лютий - травень. Розпорядник бюджетних коштів)
3.2 Придбання будівельних матеріалів, техніки, каркасних та без каркасних меблів, ігрових атрибутів (травень - серпень. Розпорядник бюджетних коштів)
3.3 Облаштування зовнішнього вигляду фасаду (заміна віконних блоків) (липень-жовтень. Розпорядник бюджетних коштів, авторка проєкту)
3.4 Створення зонованого простору в приміщенні (серпень-листопад. Розпорядник бюджетних коштів, авторка проєкту)
3.5 Відкриття БібліоХабу (масовий захід для жителів району) (грудень. Розпорядник бюджетних коштів)
4 Висвітлення у засобах масової інформації результатів реалізації проєкту (на сторінках Facebook, Instagram, YouTube та на сайті закладу) (грудень Розпорядник бюджетних коштів)
5 Надання звітності по реалізації проєкту раді конкурсу (грудень. Розпорядник бюджетних коштів, авторка проєкту)
6 Остаточне звітування про реалізацію проекту головному розпоряднику бюджетних коштів (грудень. Розпорядник бюджетних коштів)

Фотографії