• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Увага до спорту сьогодні – майбутнє України завтра» На реалізації

Доданий
12.10.2017
Номер
85
Фізична культура і спорт

Cтворення спортивно-туристичного комплексу на базі Криворізької педагогічної гімназії Криворізької міської ради Дніпропетровської області

Автор проекту
Тетяна
Тетяна Прокоп'єва
Бюджет
1 330 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Довгинцівський
Адреса
вул. Героїв АТО (Димитрова), 88, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Комплексне здоров’я учнів стає пріоритетним напрямком розвитку системи сучасної школи. Адже останнім часом спостерігається ряд проблем: 1. Збільшення кількості фізично слабких дітей шкільного віку. 2. Скорочення кількості учнів, яка займається фізичною культурою і спортом. 3. Обмеження фінансування, що в свою чергу призводить до занепаду матеріально-технічної бази спортивно-туристичного комплексу. 4. Відсутність в районі туристичного центру. 5. Зниження спортивного рівня підготовки підростаючого покоління. 6. Необхідність проведення додаткових занять фізичною культурою та спортом з залученням дітей пільгових та облікових категорій (дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних сімей, дітей з особливими потребами). 7. Недостатня кількість спортивного обладнання та інвентарю для задоволення спортивних інтересів та потреб дітей. 8. Необхідність профілактики підліткової злочинності. Зазначене вище і створило основну проблему, яку необхідно вирішити шляхом створення належних умов щодо якісного виховання здорової молоді за допомогою запропонованого проекту «Увага до спорту сьогодні – майбутнє України завтра» (створення спортивно-туристичного комплексу на базі Криворізької педагогічної гімназії Криворізької міської ради Дніпропетровської області)

Мета проекту

Основна мета: створення безпечних та сприятливих умов для проведення уроків фізичної культури, занять спортивних секцій, туристичного гуртка з метою збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров’я підростаючого покоління. Активізація спортивно-патріотичної та спортивно-оздоровчої роботи гімназії. Удосконалення спортивно-туристичного комплексу на базі гімназії шляхом оновлення спортивної зали, обладнаного сучасним спортивним інвентарем та оснащенням, що допоможе долучити дітей до здорового способу життя. Завдання проекту Проект «Увага до спорту сьогодні – майбутнє України завтра» (створення спортивно-туристичного комплексу на базі Криворізької педагогічної гімназії Криворізької міської ради Дніпропетровської області) відповідає Стратегічному плану розвитку м. Кривого Рогу на період до 2025 року. Основне завдання проекту - зацікавити дітей різних вікових категорій, їх батьків до спорту, туризму, прививати культуру активного та здорового відпочинку. Розвиток фізичного виховання, туризму і спорту слід розглядати як найбільш економічно вигідний та ефективний засіб профілактики захворюваності, зміцнення здоров’я та розв’язання соціально-психологічних проблем цільової групи проекту. Отже, втілення в життя даного проекту дозволить досягти у середньостроковій перспективі соціальних ефектів, пов’язаних зі створенням комфортного середовища для занять спортом, туризмом як дітей шкільного віку, так й інших зацікавлених категорій населення. Соціальні ефекти занять спортом у вимірі громади спрямовані на формування стабільних усвідомлених орієнтацій на здоровий спосіб життя, зниження рівня правопорушень серед учнівської молоді, згуртування навколо спільної справи учнів, батьків та педагогів. Основним механізмом створення комфортного середовища для занять спортом є інноваційне оновлення та зміцнення спортивно-туристичного комплексу на базі Криворізької педагогічної гімназії.

Очікувані результати

Реалізація проекту дозволить: - створити оптимальні умови для проведення уроків фізичної культури, занять спортивних секцій з метою збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров’я підростаючого покоління; - активізувати спортивно-патріотичну та спортивно-оздоровчу роботу гімназії; - оздоровити дітей та підлітків, залучаючи їх до активних занять фізичною культурою, спортом та туризмом; - підвищити культурний рівень життя закладу, організовуючи спортивні та культурні заходи, беручи участь у змаганнях різних рівнів; - підвищити рівень охоплення дітей та підлітків фізично-оздоровчою та спортивно-масовою роботою і розширити можливість займатися тими видами спорту, які не мали змогу розвиватись через відсутність спеціалізованого обладнання; - поліпшити результати виступів учнівських команд в чемпіонатах, спартакіадах та розіграшах кубків міста, області та інших офіційних змаганнях; - вирішити проблеми заняття фізичною культурою та спортом дітей з особливими потребами, просування і пропаганда здорового способу життя за допомогою інформаційно-просвітницьких заходів.

План заходів з реалізації проекту

ПЛАН-ГРАФІК РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАХОДІВ ПРОЕКТУ термін захід відповідальний січень-березень 2018 створення робочої групи проекту автор проекту, головний розпорядник коштів січень-лютий 2018 укладання договору на реалізацію проекту з головним розпорядником коштів автор проекту, головний розпорядник коштів січень 2018 визначення у відповідності до Закону організацію, виконавця робіт автор проекту, головний розпорядник коштів березень –квітень 2018 розробка проектно-кошторисної документації, державна експертиза проекту автор проекту, головний розпорядник коштів, проектна організація квітень-червень 2018 капітальний ремонт спортивної зали автор проекту, головний розпорядник коштів, підрядна організація березень-травень 2018 придбання спортивно-туристичного обладнання автор проекту, головний розпорядник коштів січень-червень 2018 Проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії під час реалізації проекту шляхом інформування громадськості на сайті «Громадський проект», в засобах масової інформації автор проекту, головний розпорядник коштів

Фотографії