• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Гра "Південний бастіон" На реалізації

Доданий
19.08.2019
Номер
85
Молодіжні проєкти

«Гра «Південний бастіон» - командостворюючий, активно-спортивний, розвиваючий квест-тренінг для робітничої молоді міста.
Заходи для робітничої молоді міста є важливим чинником створення умов для розвитку творчого, інтелектуального, духовного і фізичного потенціалу молодих людей у вільний від роботи або навчання час, задоволення їх інтересів у професійному розвитку.

Автор проекту
Бюджет
199 990 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький
Адреса
Інгулецький район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Вільний час є одним з важливих засобів формування особи молодої людини. Продуктивне дозвілля безпосередньо впливає і на виробничо-трудову сферу діяльності, оскільки в умовах вільного часу найсприятливіше відбуваються відновні процеси, що знімають інтенсивні фізичні і психічні навантаження. Використання вільного часу молоддю є своєрідним індикатором її культури, круга духовних потреб і інтересів конкретної особи молодої людини або соціальної групи. Практика молодіжного дозвілля показує, що найпривабливішими формами проведення дозвілля для молоді є активні ігри, шоу, музика, танці, КВК, тощо. Треба не тільки знати сьогоднішні культурні запити молодих, передбачати їх зміну, але і уміти швидко реагувати на них, запропонувати нові дозвіллєві заняття.

В місті Кривий Ріг проживають близько 200 тисяч молодих людей віком до 35 років. Більшість з них працюють на потужних промислових підприємствах нашого міста. Заходи такого формату дозволять молодим особам підвищити і покращити рівень не лише особистих комунікацій, а й професійних.

Мета проекту

Формування свідомості молоді щодо здорового способу життя шляхом створення різних заходів дозвілля, розвитку, спорту та оздоровлення, командостворення.

Очікувані результати

В ході проведення даної гри відбудеться виявлення талантів та лідерів серед робітничої молоді, стимулювання їх творчого потенціалу, напрацювання навичок взаємодії в команді, розуміння та вирішення поставлених задач, залучення нових активістів до організованого молодіжного руху, активізація впливу молоді на процеси прийняття рішень, популяризація надсучасних форм змістовного дозвілля молоді, профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі, зацікавленість молоді у активному молодіжному русі міста і відмова від еміграції до інших країн світу.

План заходів з реалізації проекту

Реалізація проєкту здійснюватиметься при виділенні коштів із міського бюджету.
Гра складається з 4-х етапів: презентація команди, квест, творчі завдання.
Кожний етап має свої критерії оцінювання.
• Презентація команд відбувається на церемонії відкриття.(відповідні костюми, флаг, хореографія на 3 хв.).
• Квест (змагання) проводяться одночасно для всіх команд на всіх точках дислокації, кожна команда має свій особистий маршрут, а також за кожною командою закріплений модератор, який оцінює правильність виконання завдань.
• Творчі завдання оцінює журі.

Якщо Ваш проект освітній, він є великим проектом?

Ні.

Фотографії