• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Лісовик у дитячому парку "ім. Ю. Гагаріна" Брав участь

Доданий
02.09.2021
Номер
84
Благоустрій мікрорайонів (великі)

У межах відновлення та благоустрою парк «ім. Юрія Гагаріна»став улюбленим місцем сімейного відпочинку, об'єднуючи мешканців усіх куточків нашого великого міста.Парк є цікавою та невід'ємною атракцією для гостей з інших міст, що так важливо у період розвитку туризму.Доповнення оригінальної тематики парку креативною скульптурою зробить відпочинок більш емоційно-яскравим як дітей,так і дорослих.

Автор проєкту
Артем
Артем Храмов
Бюджет
1 122 720 грн
Розрахунок бюджету
Район
Центрально-Міський
Адреса
Ракетна вулиця, Центрально-Міський район, Кривий Ріг

Опис

Об'єкт комунальної власності міста або благоустрою, де планується реалізація проєкту

парку "ім. Ю. Гагаріна"

Цільова аудиторія

Вільний доступ та загальна доступність користуванням результатом проєкту для всіх груп населення.

Проблема

Кривий Ріг – багатогранне місто з працьовитими людьми які заслуговують на облаштований, комфортний, сучасний громадський простір для відпочинку. Культура району, його структура з різноманітними тематичними місцями відпочинку, сприяють відновленню та піднесенню емоційно-яскравого стану як для дітей, так і для дорослих. Забезпечення різноманіття сімейного дозвілля сприяє збереженню та поповненню сімейних цінностей, що так важливо для майбутнього успішних та здорових людей.

Мета проєкту

Проєкт спрямований на створення позитивного іміджу Кривого Рогу, повне облаштування кованими скульптурами території всього парку, неодмінно приверне до себе багато уваги серед мешканців та вітчизняних і іноземних гостей міста, тим самим сприятиме розвитку туристичної галузі Кривого Рогу, ще раз підкреслює єдність та професіоналізм нашого міста, та є доказом повного оволодіння металургією – мистецтвом добувати, плавити, обробляти метали і перетворювати його на витвір мистецтва.

Завдання проєкту

Парк став традиційним місцем проведення фестивалів, простором творчого спілкування, генерації та демонстрації здібностей як і народних майстрів, так і прихильників сучасного мистецтва. Всіх іх об'єднує любов до мистецтва та рідного міста. Головне завдання проекту, це продовження виховання «сталевих» та «творчих» молодих криворіжців, не забуваючи міцне історичне походження їх пращурів, адже Кривий Ріг - місто творчості, краси та натхнення. Стилізована скульптура складна за технологічним виконанням, що підкреслить творчу направленість та оригінальність міста.

План заходів з реалізації проєкту

Проєкт передбачає такі заходи:
1) Укладання договору між автором проєкту та головним розпорядником коштів;
2) Внесення 2% коштів від загальної вартості проєкту згідно Положення конкурсу.
3)створення робочої групи;
4) укладання чіткого, поетапного графіку виконання проекту;
5) визначення постачальників та партнерів.
6) визначення виконавця робіт, укладання договору.
7) виконання робіт, здача в експлуатацію.
8)порівняння фактичних результатів реалізації проєкту із запланованими, висновки та підготовка звіту про реалізацію проєкту.

Очікувані результати

Суцільним матеріалом для створення проєкту виступає залізо. Строки придатності дозволяють розглядати перспективні результати в реалізації проєкту. І з огляду на те, що елемент благоустрою є унікальним як в ідеологічному плані, так і плані виготовлення - проєкт має стати новим об'єктом у туристичній сфері, привернувши багато уваги вітчизняних та зарубіжних туристів, що в свою чергу сприятливо відобразиться як на поповненні міського бюджету, так і на статусі нашого міста, що позитивно відобразиться на іміджі Кривого Рогу.

Вказати категорію конкурсанта (1 або 2)

2

Фотографії